3 - 3
NŠ DONJE MEĐIMURJE
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
LIMAČI U11

U vrlo neizvjesnoj utakmici naši igrači kategorije U11 odigrali su neodlučeno sa vršnjacima iz NŠ Donje Međimurje. Gosti su odlično započeli utakmicu te su već nakon početnih pet minuta vodili 2-0 iskoristivši neodlučnost i pogreške u našoj obrani. Iako pod velikim pritiskom sa puno nervoze naši nogometaši daju sve od sebe kako bi se vratili u igru te preokrenuli utakmicu u svoju korist. Nakon dobro odigranog kornera uspijevaju smanjiti vodstvo gostiju zgoditkom Luke Hrastića. Gosti su opet opasni iz kontranapada te koriste nepažnju naše ekipe i povisuju vodstvo na 3-1. Naša ekipa nije odustala, dečki su se borili i uspijevaju u prvom poluvremenu izjednačiti rezultat na 3 : 3 golovima Doriana Tizaja i Iana Hermana. U drugom poluvremenu tempo igre je pao pa se i igralo mnogo opreznije. Moramo istaknuti našeg golmana Grgu Kamenića koji je djelovao vrlo sigurno na golu i branio odlično te unatoč vrlo nezgodnim udarcima i nije dozvolio da gosti postignu još koji pogodak. Naši igrači su imali nekoliko izglednih prilika ali ih nisu iskoristili te vratnicu iz slobodnog udarca u posljednjim minutama utakmice ali nije bilo sportske sreće. Ostaje nam rezultat iz prvog poluvremena koji se nije mijenjao do kraja utakmice. Čestitamo našim dečkima na borbenosti jer su igrali protiv vrlo kvalitetne ekipe koja igra još i regionalnu ligu. Najbitnija je činjenica da naši igrači nisu odustajali tijekom cijele utakmice već su se sportski borili i uspjeli doći do zasluženog izjednačenja.

Trener : Neven Kreslin , prof.