17. rujna 2023., 10:30
NŠ PETICA
1 - 8
Igralište Macinec

Ove nedjelje Pioniri U15 u 3. kolu prvenstva gostovali u Macincu i u uvjerljivoj igri domaćina počastili visokim porazom. Od samog početka naši su igrači u utakmicu ušli odlučno, hrabro i razigrano. Već na samom početku susreta u 3. minuti Horvat David promašuje zicer i lopta ide preko gola. Slijedi dobar udarac iz kosa Zadravec Jakova u 5. minuti pokraj stative. Horvat David u 6. minuti ne realizira veliku priliku te mlaki udarac završava u rukama golmana. Nakon naših promašaja domaćin prvim prelaskom na našu polovicu terena promašuje veliku priliku i lopta ide iznad prečke. To nam je bila opomena tako da nastavljamo još većim pritiskom prema golu domaćina. Konačno u lijepoj akciji pas Tomašek Marka prema Obadić Dinu koji postiže pogodak za 0-1 u 15. minuti . U 16. minuti Piknjać Martin nalazi se pred golmanom ali lopta ide preko gola. Do povećanja našeg vodstva dolazimo u već u slijedećoj minuti. U završnoj akciji na odigranu loptu od strane Tomašek Marka, Horvat David  postiže pogodak za 0-2. Počeli smo sa izmjenama igrača ali u igri imamo i dalje potpunu kontrolu. U 25. minuti dolazimo do vodstva od 0-3 gdje ovaj puta Barić Ivano dodaje loptu Horvat Davidu koji postiže svoj drugi pogodak. Do poluvremena propuštamo još dvije velike prilike i to u 34. minuti  Zadravec Jakov udarac ide u golmana i u 35. minuti udarac Piknjać Martina završava pokraj stative. U prvom poluvremenu potpuno smo nadigrali fizički jačeg domaćina i to za oko lijepom i jednostavnom igrom. U nastavku drugog poluvremena ista priča iz prvog djela. Igra na polovici  domaćina. Početni dio drugog dijela začinjen je promašajima Piknjać Martin preko gola u 38. minuti  zatim Zadravec Jakov u 40. minuti puca u golmana i već u sljedećem napadu udarac Piknjać Martina završava u rukama golmana. Nakon ovih prilika slijede pogodci. U 42. minuti Barić Ivano dodaje loptu Tomašek Marku za 0-4. Vidović Sebastijan postiže pogodak u 45. minuti na asistenciju Piknjać Martina za 0-5. Tomašek Marko proigrava loptu u 54. minuti do Horvat Vita za 0-6. U akciji Piknjać Martin u 57. minuti dodaje loptu Horvat Vitu i to je 0-7 . U 63. minuti  radimo nepotreban prekršaj cca 25 metara od našeg gola iz kojeg primamo pogodak za 1-7. I u samoj završnici susreta u akciji Zadravec Jakov odigrava loptu do Piknjać Martina koji završava ovu utakmicu pogotkom za konačnih 1-8 u 70. minuti . Ovo nam je bila do sada najbolja prezentacija igre pa od pristupa prema igri, ponašanje i jednostavnost u igri te sa puno prilika  i postignutim pogodcima malonogometne igre. Čestitka svim igračima.
Trener : Stjepan  Makar