21. rujna 2023., 20:00
2 - 2
NŠ DINAMO/ZELENKO
JUNIORI U19

U 4. kolu prvenstva  Juniori U19 osvojili su prvi bod u prvenstvu. Utakmica se igrala u noćnom terminu u četvrtak a gosti su nam bili NŠ Dinamo/Zelenko. Utakmicu smo započeli sa 9 igrača i u uvodnom djelu susreta gosti igraju na našoj polovici ali bez opasnosti po naš gol. Naša ekipa se brani i u brzoj kontri u 6. minuti igre u protivničkom šesnaestercu prekršajem je zaustavljen Gazdek Petar i to je kazneni udarac kojeg precizno izvodi Jančec Niko za 1-0. Nakon pogotka dolaze nam još dva-tri igrača Taradi Samuel i Cirkvenčić Vinko te koju minutu kasnije još stiže i Toplek Marko tako sada imamo kompletnu postavu od 11 igrača i jednu zamjenu. U 10. minuti dolazimo do novog pogotka gdje u brzoj akciji Zadravec Jakov proigrava loptu do Dodlek Kevina koji postiže pogodak za 2-0. Gosti nakon našeg vodstva pokušavaju nešto odigrati no naša ekipa dobro stoji na terenu. U brzim kontrama mogli smo u par navrata bolje reagirati pred golom gostiju i postići još po koji pogodak ali ništa od toga pa poluvrijeme završava našim vodstvom od 2-0. U nastavku  drugog dijela utakmice igra se ravnopravno do 60. minute sa blagom inicijativom gostiju. U 61.minuti naš igrač radi pogrešku iz koje gosti sretno dolaze do pogotka za 2-1. Slijedi pad igre u našoj ekipi  koju gosti koriste i napadaju ali samo do našeg kaznenog prostora gdje uspijevamo prekidati njihove akcije. Takva igra igrala se do posljednje minute igre. No da ne bi bilo sve idealno, kada se očekivao kraj susreta gosti upućuju loptu prema našem golu, neopreznost našeg igrača i to je pogodak za 2-2. U ovoj utakmici svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme što se vidi i po konačnom rezultatu.