NATJECATELJSKA SEZONA 2023/2024
22. rujna 2023., 19:30
1 - 0
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen

Pioniri U15 odigrali su u petak u noćnom terminu prvenstvenu utakmicu na domaćem terenu u Palovcu sa ekipom  NŠ Nogometaš 13. Od samog početka susreta naša ekipa nametnula je ofanzivnu igru tako da su se gosti bili prisiljeni braniti. Naša ekipa bila je raspoložena za igru. Igrali smo jako kvalitetno, sadržajno sa puno lijepih akcija iz kojih smo imali puno prilika pred golom gostiju ali danas nam je realizacija bila jedina bolna točka u igri. Naprosto smo razbranili golmana gostiju koji je obranio dosta teških udaraca ili smo promašivali nemoguće ili gosti izbijaju loptu sa crte gola. U takvoj igri na jedan gol sa puno ponavljanja akcija uspijevamo u pravom trenutku prije poluvremena postići pogodak i to u 33. minuti  u završnici akcije Vidović Sebastijan proigrava loptu Tomašek Marku koji iz kosa puca i pogađa malu mrežicu za 1-0. U drugom poluvremenu ista priča iz prvog  djela. Nikako da postignemo pogodak uz kontinuirani pritisak te napad za napadom ali pogotka nema za mirniju završnicu susreta. Pred kraj susreta gosti ubacuju visoku loptu pred naš gol i imaju priliku poravnati rezultat ali na našu sreću nisu uspjeli ugurati loptu u gol. Pred kraj utakmice iz jedne kontre mogli smo postići pogodak kada Zadravec  Jakov u šprintu bježi gostima od sredine terena prema golu ali udarac završava preko gola. Na kraju sve čestitke ekipi na odličnoj igri u kojoj smo stvorili puno prilika ali ovaj puta izostala je sreća u realizaciji.