23. rujna 2023., 11:00
3 - 3
NŠ PETICA
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec

Vrlo uzbudljiva utakmica sa mnogo propuštenih prilika naših igrača. Naša ekipa je izuzetno loše i traljavo, bahato započela utakmicu te u prvih deset minuta primila dva vrlo naivna i početnička pogotka. Tek nakon velikog zaostatka od dva gola razlike naši dečki počinju igrati ozbiljnije i kvalitetnije kako znaju i kako trebaju. Nakon niza propuštenih prilika vodstvo gostiju smanjuje Dorian Tizaj solo prodorom kada je nanizao trojicu protivničkih igrača i kvalitetno pogodio neobranjivi dio protivničkog gola. Sa tim pogotkom naša ekipa pojačava ritam, dižu kvalitetu igre te poravnavaju rezultat pogotkom Luciana Cvrtnjak a u vodstvo dolazimo pogotkom Karla Bedića .
Prvo poluvrijeme završava našim preokretom i vodstvom 3-2. U drugom poluvremenu igra se većinom na protivnički gol .Gosti se orijentiraju na kontranapade .Moramo spomenuti velike prilike za povećanje vodstva kada Marin Plaftak kada izlazi sam pred golmana ali vrlo loše šutira te Karlo Bedić ne uspijeva poentirati indirektni udarac sa pet metara. Između ostalog imali smo i odlično izveden slobodan udarac Bedića ali je vratnica spriječila pogodak. Kako to ide u nogometu nakon niza propuštenih prilika gosti izjednačuju iz stvarno poklonjenog kaznenog udarca. Moramo napomenuti da je sudac imao nekoliko loših odluka. Situaciju u kojoj sudac nije znao odrediti mjesto sa kojeg se izvodi indirektni udarac kada je gostujući golman na gol crti uhvatio rukom povratnu loptu svog suigrača govori nažalost mnogo  o poznavanje pravila. Sudac je postavio izvođenje indirektnog udarca na liniju kaznenog prostora ali nakon mnogo sugestija i "dernjave" ipak se prisjetio pa postavio na liniju pet metara. Utakmica završava neodlučeni rezultatom. Na kraju utakmice gosti su se veselili dok su naši dečki zbunjenih pogleda i pomalo razočarano otišli u svlaćione ali vjerujemo da će već iduće subote pristup prema utakmici podići na kvalitetniju razinu.