NŠ PRELOG
3 - 1
Igralište NK Mladost Prelog
LIMAČI U11

U četvrtak 28.09. odigrana je prvenstvena utakmica kategorije U11 u Prelogu sa NŠ Prelog  .
Utakmica sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom poluvremenu već u prvoj minuti postižemo pogodak za rano vodstvo golom Doriana Tizaj. No nakon nekoliko minuta domaćini izjednačuju te već nakon 10 minuta igre postižu još dva gola i preokreću utakmicu u svoju korist i vodstvo 3-1. Naši igrači su radili velike pogreške te primili u kratkom razdoblju tri gola i jednostavno u prvom poluvremenu nisu bili na odgovarajućoj razini. U drugom poluvremenu naša ekipa izgleda puno bolje, kompaktnije te sa kvalitetnom igrom igraju vrlo borbeno i motivirano cijelo drugo poluvrijeme na gol domaćina. Nažalost nije bilo potrebne kvalitete, razine koncentracije u samoj završnici napada, pa čak ni i u trenutku kada treba samo pogoditi gol te utakmica završava pobjedom domaćina rezultatom iz prvog poluvremena 3-1.
U dječjem nogometu suđenje ne smije biti u prvom planu ali osnovna pravila nogometne igre se moraju znati. Osim toga vrlo je neobično da sudac priprema teren za igru, nosi golove te sa igračima domaće ekipe komunicira na razini roditelja/trenera te svakog igrača zove imenom,  dakle baš ih sve poznaje. Da li tada takva osoba može suditi, donositi realne i pravedne odluke naročito u jednoj takvoj vrlo napetoj i neizvjesnoj utakmici?
Trener: Kreslin Neven