NŠ DONJE MEĐIMURJE
4 - 0
Igralište Kotoriba
JUNIORI U19

U četvrtak Juniori U19 odigrali su 5. kolo prvenstva u Kotoribi sa NŠ Donje Međimurje. Na  utakmici koja se igrala od 20 sati okupilo nas se je 11 igraća. Utakmicu smo otvorili jako dobro.  Tokom cijelog prvog poluvremena imamo dobru igru sa velikom disciplinom. Domaćina pritišćemo sa dobrim akcijama iz kojih u tom djelu propuštamo tri velike prilike za postizanje pogotka i to u 20. i 30. minuti minuti Juras Noah dok pak  37. minuti promašajima se pridružuje Cirkvenčić Florijan. Domaćin u prvom poluvremenu ima jedan udarac i to preko gola. U 26. minuti nakon pogreške u našem veznom redu domaćin nas kažnjava sa pogotkom za 1-0. Umjesto da mi imamo vodstvo u prvom djelu, na odmor odlazimo sa vodstvom domaćina. U drugom poluvremenu punih 30. minuta igramo na gol domaćina i propuštamo pet čistih gol prilika i to u 50. minuti Gazdek Petar, u 55. minuta Juras Noah , 57., 67. i 70.minuta Cirkvenčić Florijan i u 60. minuta Dodlek Kevin. Tako nakon naših silnih promašaja opet radimo pogrešku u veznom redu i primamo pogodak u 74. minuti za 2-0. Tu sada psihološki padamo pa zbunjenost u našoj igri domaćin kažnjava sa golovima u 78. i 82. minuti za konačnih 4-0. Na kraju susreta visoka pobjeda domaćina koji je u prvom poluvremenu uputio dva udarca i u drugom pet udarca iz kojih je realizirao tri puta.  Ponavlja se i treća utakmica u nizu u kojima smo bili bolja ekipa ali na  na kraju iz istih odlazimo poraženi.
Trener :  Stjepan  Makar