1. listopada 2023., 11:15
NŠ SLOGA Čakovec
5 - 2
Igralište NK Sloga Čakovec

U 5. kolu  prvenstva igrali smo kod NŠ Sloge i pretrpjeli poraz od 5-2 , poluvrijeme 3-0. Od samog početka susreta domaća ekipa nametnula je jednostavnu i kvalitetnu igru sa puno trke iz kojih su nas prisilili na igru obrane. Odolijevali smo napadima sve do 18. minute kada naš obrambeni igrač radi pogrešku iz koje primamo pogodak za 1-0. Uz našu nemoć u igri  domaći igraći to koriste te sa dva brza pogotka dolaze do vodstva od tri gola razlike. U prvom poluvremenu naša ekipa odigrala je jako slabo sa puno negativnosti u samoj igri. U nastavku drugog djela pokušavamo nešto odigrati ali sada domaćin iz kvalitetnih odigranih lopti dolazi do pogotka prvo u 40. minuti  za 4-0 te u 45. minuti za visokih 5-0. Domaćin postepeno posustaje u igri iako su imali još par prilika za postizanje po kojeg pogotka. U posljednjih 15 minuta igre propuštamo tri gol prilike za eventualni rezultatski priključak. Ipak pred kraj utakmice postigli smo dva pogotka i to u 66. minuti za 5-1 gol postiže Vidović Sebastijan na asistenciju Tomašek Marka dok pak u 69. minuti  Horvat David dodaje loptu Piknjać Martinu i to je konačnih 5-2 za visoki poraz naše ekipe.