5. listopada 2023., 20:00
2 - 2
NŠ PETICA
JUNIORI U19

U 6. kolu prvenstva Juniori U19 na domaćem su terenu u Palovcu u noćnom terminu odigrali sa NŠ  Petica 2-2. Već u 1. minuti susreta  Cirkvenčić Florijan u brzoj kontri izlazi sam pred golmana gostiju i promašuje prazan gol ,lopta ide pokraj stative. Gosti  preuzimaju igru ,stvaraju akcije ali bez opasnosti po naš gol dok pak se naša igra se svodi na brzu kontru. Tako iz brze kontre u 17. minuti Cirkvenčić Florijan odigrava loptu na drugu stativu gdje se našao Dodlek Kevin ali pogađa vanjski dio mreže. U 19. minuti  gostujući igrač ubacuje loptu iz kosa u naš kazneni prostor gdje nespretno reagira Zadravec Jakov te ga lopta pogađa u ruku i to je kazneni udarac iz kojeg gosti pretvaraju dolaze do vodstva od 0-1. Gosti imaju inicijativu u igri , igraju kombinatorno ali i sa dosta pogrešaka. Jednu odigranu loptu Cirkvenčić Florijan presječe i izlazi sam pred golmana ali ovaj puta  je uspješan i poravnava rezultat na 1- 1 u 31. minuti. Pritisak gostiju postepeno pada pa dolazimo i mi više do izražaja u igri iz koje u 39. minuti kada Vugrinec Niko koji upućuje loptu do Cirkvenčić Florijana koji pogađa suprotni kut za 2-1. U nastavku drugog poluvremena gosti opet imaju laganu inicijativu u igri ali bez konkretne završnice. U našoj ekipi počele su povrede pa se više igrača rotiralo u nastavku utakmice. Gosti u takvoj igri dolaze do poravnanja rezultata na 2-2  u 68.minuti. Nakon toga igra se primiruje, igra ravnopravnije ali ipak najveću priliku stvara naša ekipa u 86. minuti u brzoj kontri Cirkvenčić Florijan izlazi sam pred golmana ali udarcem pogađa golmana. Na kraju opet propuštamo ostvariti prvu pobjedu.
Trener : Stjepan  Makar