NATJECATELJSKA SEZONA 2023/2024
6. listopada 2023., 20:00
5 - 0
NK TRNAVA Goričan

Derbi utakmicu kola odigrali smo u petak protiv ekipe Trnave iz Goričana koja je odigrana u noćnom terminu na igralištu u Palovcu. Od samog početka susreta nametnuli smo brzu, borbenu i sadržajnu igru. U takvoj igri već u 10. minuti dolazimo do vodstva od 1-0 kada nakon prekršaja nad Piknjać Martinu slobodan udarac Zadravec Jakov pretvara u pogodak. U igri ne posustajemo stvaramo dobre akcije tako u 19. minuti dolazimo do drugog pogotka kada Cirkvenčić Vinko ubacuje loptu do Obadić Dina koji loptu posprema u gol za 2-0. Već u 21. minuti postižemo novi pogodak. Opet Cirkvenčić Vinko ubacuje loptu pred gol gostiju a Vidović Sebastijan postiže pogodak za 3-0. Do kraja prvog dijela utakmice postižemo još jedan pogodak i to u 27.minuti u akciji u kojoj Horvat David asistira loptu do Tomašek Marka koji postiže pogodak za 4-0. Bilo je još prilika za postići još po koji gol dok pak od gostiju nismo vidjeli ništa u tom djelu igre. U nastavku susreta ista priča iz prvog djela. Igra se na polovici gostiju, stvaramo prilike za pogodak ali sada nedostaje realizacija. U posljednjih petnaest minuta igre , utakmicu odigralo 2009. i 2010. godište koji će u utorak u noćnom terminu u 20 sati odigrat kup utakmicu sa NŠ Rudar iz Murskog Središća u Palovcu. Sada ta postava nastavlja napadačku igru iz koje u samoj završnici susreta postižemo još jedan pogodak i to u 68. minuti u lijepoj akciji u završnom pasu Vidović Sebastijan odigrava povratnu loptu do Piknjać Martina koji postiže pogodak za konačnih 5-0. Na kraju treba napomenuti da je Dominić Teo 2011 g. vratar U-13 stao na vrata kategorije U-15. Najveći dobitak je sretan  povratak Baranašić Abela nakon teške povrede koju je zadobio pred godinu dana. U današnjoj igri svi igrači zaslužuju pohvalu za prezentaciju igre te za potpuno zasluženu pobjedu koja je mogla biti izraženija.