15. listopada 2023., 11:15
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
1 - 0
Igralište Vučetinec

Po kišovitom i prohladnom vremenu Pioniri U15 igrali su u gostima kod NŠ Sveti Juraj na bregu a utakmica se igrala na igralištu u Vučetincu. Domaća ekipa od početka susreta nametnula je dobru i agresivnu igru. Imala je tokom cijelog poluvremena posjed lopte i pritisak na naš gol stoga smo bili prisiljeni na obranu. U igri nismo uspjeli odigrati niti jedan pas. Igrali smo sa puno nediscipline u pa je u tom djelu utakmice postojala samo jedna ekipa. Domaćin je u prvom djelu pogodio prečku. U drugom djelu početni dio opet domaća ekipa bolja. U nizu tih napada domaćini pogađaju stativu i prečku. No i nakon takve igre u 46. minuti domaća ekipa pogađa za vodstvo od 1-0. Taj pogodak nas budi. Počinjemo igrati nešto prema naprijed. U 55. minuti Tomašek Marko pogađa prečku iz slobodnog udarca. Slijedi velika prilika naše ekipe gdje Forgač Luka slabo puca sa par metara od gola. Domaćin je sada iz kontri opasan po naš gol i u  60. minuti pogađaju opet stativu. Probali smo sa izmjenama probuditi ekipu ali danas nije bilo raspoloženog igrača za igru. Tokom utakmice uputili smo jedva dva udarca prema golu domaćina što je premalo za nešto više no do potpuno zasluženog poraza.
Nedostajali su : Hrastić Karlo, Nađ Noa , Gazdek Pavlo ???