NŠ PRELOG
5 - 1
Igralište Draškovec
JUNIORI U19

U 7. kolu prvenstva Juniori U19 gostovali su kod NŠ Prelog a utakmica se odigrala na terenu NK Draškovec. Od samog početka susreta obje ekipe ušle u utakmicu dobro. Igralo se manje-više između dva kaznena prostora ali bez nekih izrazitih prilika. Tako se igralo do 29. minute kada  domaćin prodire našu lijevu stranu obrane, odigrava loptu na drugu stativu i postiže pogodak za 1-0. Već u slijedećoj minuti Juras Noah izlazi sam pred golmana ali komplicira i prilika za poravnanje rezultata odlazi u nepovrat. U 30. minuti nakon našeg prodora po desnoj strani Cirkvenčić Florijan proigrava povratnu loptu na 7 metara na koju dolazi Dodlek Kevin ali puca preko gola. U 40. minuti povreda Zadravec Jakova koji napušta teren pa smo opet do kraja susreta sa igračem manje. Još jedan pogodak u 42. minuti za vodstvo domaće ekipe i odlazak na odmor sa minus dva gola. U drugom poluvremenu igramo riskantnije prema naprijed ali domaća ekipa do 80. minute postiže još tri gola za visokih 5-0. U međuvremenu Juras promašuje još jedan zicer ali ipak uspijevamo u 82.minuti postići počasni pogodak za 5-1 nakon pas igre Juras Noaha pogodak postiže Vugrinec Niko što je bio i konačan rezultat. Zaključak ove utakmice je da su domaći igrači sve svoje udarce pretvorili je u pogotke, dok pak naša ekipa nikako da postigne pogodak pa je i na kraju rezultat visoki poraz realan rezultat, no moglo je i moralo biti drugačije. Još jedna utakmica u nizu gdje nismo imali barem jednog igraća u pričuvi.