NŠ PETICA
4 - 4
Igralište Gornji Mihaljvec
POČETNICI

U prvenstvenom susretu odigranom u Gornjem Mihaljevcu, zaslužena podjela bodova. Naša je momčad dobro otvorila utakmicu, u prvom dijelu dominirala i vodila do poluvremena s 1-3. Uz to smo imali još nekoliko pokušaja no sve to je vrlo dobri domaći vratar zaustavio. U drugom dijelu neshvatljiv pad naših igrača, dosta individualnih pogrešaka i premalo čvrstine i agresije što dovodi do povratka domaće ekipe te na kraju izjednačenog rezultata od 4-4. Šteta za propuštenim, jer smo u prvom dijelu već mogli i morali riješiti susret no utakmica se igra dva poluvremena i u oba ta poluvremena moraš biti dobar i kvalitetan da bi došao do pobjede. Dvostruki je strijelac za našu ekipu bio Ilan Horvat dok su po jedan gol postigli Tin Horvat i Viktor Švenda.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali: Luka Đunđek, Sandro Cvrtnjak, Leona MIhinjač, David Držanić.