NŠ BAT
3 - 3
Igralište Novo Selo Rok
LIMAČI U11

Na loše pripremljenom i premalom nogometnom terenu "rukometnih" dimenzija naša ekipa kategroije U11 je odigrala vrlo borbenu i na trenutke preagresivnu i preoštru utakmicu te na kraju remizirala sa domaćinima  NŠ BAT. Iako su vrlo jasno definirana pravila dimenzija terena od strane Međimurskog nogometnog saveza te od svih ekipa u ligi U11 grupe A jedino ekipa NŠ BAT i dalje postavlja teren za utakmice kategorije U11 premalih dimenzija što nije korektno te ne može doći do očekivanog razvoja mladih igrača ali ni odvijanje normalne nogometne igre jer je jednostavno prevelika koncentracija igrača na malom prostoru. Na takvim igralištima današnjih dimenzija  igraju mlađe kategorije sa 5 igrača u polju. Unatoč upozorenjima nije došlo do promjena te je slijedio nogometni cirkus.
Današnju utakmicu je bilo teško gledati, bilo je puno grubih faulova ,mnogo prekida i suznih očiju malih nogometaša. U takvoj atmosferi bolje su se snašli domaći igrači koji na brzinu u početnom dijelu utakmice postižu dva pogotka iz velike gužve pred našim golom. Nakon određenog vremena naši igrači se oporavljaju od šokantnog početka te se prilagođavaju uvjetima na terenu i preokreću rezultat za vodstvo naše ekipe 3-2. U drugom poluvremenu još grublja igra obje ekipe, sa previše faulova prekida i izmjena te nažalost sudac više nije mogao kontrolirati igrače. Kod vodstva naše ekipe 3-2 sudac je sudio kraj nekoliko minuta prerano  ali je na inicijativu domaćeg trenera opet započeo utakmicu te u posljednjoj minuti dobivamo treći izjednačujući pogodak na identičan način kao i prethodni golovi, doslovno iz ogromne gužve lopta se odbijala od nekoliko igrača te završila u našem golu. Nezadovoljstvo roditelja je opravdano ali reakcije mladih igrača su očekivane jer uz nedostatak autoriteta kod suđenja te ignoriranja pravilnika nogometne igre današnja utakmica nije mogla drugačije završiti.

Trener : Neven Kreslin , prof.