NATJECATELJSKA SEZONA 2023/2024
22. listopada 2023., 11:15
7 - 0
NŠ ŠTEFANEC/IVANOVEC

U 8. kolu prvenstva ostvarili smo visoku pobjedu nad ekipom NŠ Ivanovec/Štefanec. Od samog početka utakmice pa sve do kraja iste igra se svodila u jednom pravcu. Bezbroj ponavljanja akcija na gostujući gol. U takvoj igri već u 2. minuti dolazimo do vodstva od 1-0  kada Vidović Sebastijan upućuje udarac a golman odbija lopta dolazi do Piknjać Martina koji postiže pogodak. Igramo na jedan gol ali do novog pogotka čekamo do 27. minute kada korner izvodi Žvorc Noa a preciznim udarcem Piknjać Martin  postiže pogodak za 2-0. U prvom poluvremenu naša je ekipa objektivno puno bolja ali u igri sa previše pojedinačnih individualnih pogrešaka više od dva gola razlike nije išlo. U nastavku drugog djela u početnih desetak minuta igre ista priča iz prvog djela. Postepeno se protok lopte poboljšava a rezultat toga je kazneni udarac za našu ekipu kada je  prekršajem zaustavljen Zadravec Jakov a siguran izvođač je bio Žvorc Noa za 3-0 u 50. minuti igre. Već u 52. minuti postižemo novi pogodak u akciji Piknjać Martina a pogodak postiže Zadravec Jakov za 4-0. Naša kvalitetna i jednostavna igra ne prestaje. Igrala se 63.minuta kada dolazimo do pogotka u akciji Piknjać Martin odigrava loptu do Vidović Sebastijana koji postiže pogodak za 5-0. Do novog pogotka  čekamo do 67.minute kada Horvat Vito centrira a Žvorc Noa postiže pogodak glavom za 6-0. I u posljednjoj minuti igre novi kazneni udarac za našu ekipu. Ovaj puta u kaznenom prostoru gostiju prekršajem je zaustavljen Baranašić Abel a siguran izvođač je bio Žvorc Noa za konačnu visoku pobjedu od 7-0. Sve čestitke igračima na prikazanoj igri visokoj pobjedi.
Nedostajali : Barić Ivano - povreda / Horvat David - bolestan  (  Tomašek Marko i Forgač Luka slobodni 2008 godište )