4 - 2
NOGOMETAŠ 13 Podturen
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U četvrtak su Juniori U19 u 8. kolu prvenstva došli do prve pobjede i to protiv NŠ Nogometaš 13. Za ovu utakmicu okupilo nam se 10 igraća koji su se od samog početka susreta pa do završetka hrabro borili, igrali disciplinirano. Prepustili smo protivniku posjed lopte ali bez opasnosti po naš gol. Orijentirani smo na organiziranu obranu koju smo odigrali jako dobro te u brzim tranzicijama prema naprijed bili jako opasni po gol gostiju. U takvoj igri dolazimo u 24. minuti do vodstva od 1-0, kada Forgać Luka asistira loptu do Juras Noe koji postiže pogodak. Gosti postaju nešto nervozniji u igri što smo koristili i stvarali velike prilike za pogodak. Redale su se prilike počevši u 26. minuti kada Cirkvenčić Florijan izlazi sam pred golmana ali udarac ide ravno istoga. U 29. minuti Cirkvenčić Florijan upošljava Juras Noahu koji ide prema golmanu ali lopta završava preko gola. Juras Noah i u 36. minuti slabo reagira pred golmanom. Redom tri velike prilike ne realiziramo. Ipak u 41. minuti Jančec Niko odigrava loptu do Juras Noahe kojeg u kaznenom prostoru prekršajem zaustavlja golman za kazneni udarac kojeg precizno izvodi Vugrinec Niko za 2-0. U drugom djelu nastavljamo sa igrom i taktikom iz prvoga dijela sa puno strpljenja te sa brzim odigranim loptama prema naprijed pa smo uvijek iz takvih akcija opasni pred golom gostiju. U 57. minuti udarac upućuje Cirkvenčić Florijan ali sa gol crte gostujući igrač izbija loptu. Gosti u 61. minuti dolaze do pogotka i to udarcem cca 18 metara u malu mrežicu za 2-1. Taj gol nas je malo upozorio. Već u 65. minuti dolazimo do pogotka kada Vugrinec Niko asistira  Cirkvenčić Florijanu  za 3-1. No gosti se ne predaju, već dvije minute kasnije u 67. minuti gosti izvode korner iz kojeg postižu fliper pogodak za 3-2. U slijedećem napadu imamo stopostotnu šansu gdje Cirkvenčić Florijan odigrava loptu Juras Noi koji puca preko gola. Naša ekipa ipak uspijeva postići pogodak za 4-2 u tandemu Cirkvenčić Florijan asistent a realizator Juras Noah u 76.minuti. Mogli smo postići još jedan pogodak i to u 81. minuti kada opet Juras Noah izlazi pred golmana a lopta završava preko gola. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe 4-2 a prepustili smo postići još po koji pogodak. Sve čestitke svim igračima. Na ovoj utakmici priključio nam se povratnik iz NŠ Međimurje Žvorc Noa.
Nedostajali : Juras Luka , Toplek Marko i Tomašek Marko  bolesni - Dodlek Kevin , Kerovec Deni škola - Vrbanec Karlo ?
Trener : Stjepan Makar