NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
2 - 2
Igralište Vučetinec
PREDPOČETNICI

U večernjoj utakmici, pod svjetlima reflektora, naši su Predpočetnici odigrali u Vučetincu odgođenu utakmicu prvenstva. Domaća ekipa pokazala se u jako dobrom svjetlu, agresivnim pristupom i pritiskom od prve minute stvarali su probleme našoj momčadi. U prvih se desetak minuta naša momčad nije mogla snaći u takvoj igri i rezultat su toga dva primljena pogotka. Nakon drugog primljenog gola ipak polako uspijevamo povezati svoje redove no do poluvremena nema učinka. Drugi je dio potpuno pripao našoj momčadi. Odigrali smo onako kako možemo i znamo, opušteno i bez straha dolazili smo do protivničkog gola te više nego zasluženo izjednačili na 2-2 golovima Tina Horvata i Luke Krčmara. Domaća se ekipa "ugasila" u drugom dijelu i konačni je ishod najpravedniji prema prikazanom u ovom susretu. U svakom slučaju, jako dobra utakmica dvaju kvalitetnih protivnika i podjela bodova.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Sandro Cvrtnjak, Tin Đulaj, Stjepan Škvorc.