NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
2 - 2
Igralište Vučetinec
JUNIORI U19

U 9. kolu prvenstva Juniori U19 gostovali su kod NŠ Sv. Juraj na Bregu. Na ovu utakmicu okupilo se je 12 igrača. Od samog početka susreta sa obje strane igra je bila živa sa puno trke i borbenosti. Igralo se između dva kaznena prostora. U takvoj izjednačenoj igri sa malo izglednih prilika naša ekipa u prvom poluvremenu uspjela je postići pogodak u 21. minuti igre u dobroj akciji gdje u završnici Vugrinec Niko upošljava loptu do Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak za 0-1. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao tako da na odmor odlazimo sa vodstvom od 0-1. U nastavku drugog djela domaćin ulazi u igru još agresivnije i odlučnije da postigne pogodak. Naša igra se svodi na kontranapade. Igrala se 54. minuta kada u jednoj brzoj akciji domaći igrač koristi svoju brzinu i pretrčava našeg igrača, odigrava povratnu loptu iz koje slijedi udarac, naš vratar brani ali iz odbijene lopte domaćin poravnava rezultat na 1-1. Domaćin sve više pritišće prema našem golu ali uspijevamo otkloniti sve opasnosti. Postepeno padamo sa snagom pa ipak domaćin u 80. minuti dolazi do pogotka za vodstvo od 2-1. Taj gol nas je opet probudio. Sada mi igramo više na polovici domaćina što nam se isplatilo u 86. minuti kada Jančec Niko upošljava loptu za Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak za 2-2. Samo dvije minute poslije u 88. minuti Cirkvenčić Florijan izlazi sam pred golmana ali mu lopta bježi. Na kraju realno prema prikazanome obiju ekipa neriješen rezultat i svakome po bod.
Nedostajali : Taradi Samuel, Toplek Marko , Kerovec Deni , Vrbanec Karlo.
Trener : Stjepan Makar