29. listopada 2023., 11:15
NK RUDAR Mursko Središće
4 - 3
Igralište Mursko Središće

U posljednjem kolu jesenskog djela prvenstva gostovali smo kod vodeće ekipe prvenstva NŠ Rudar u Murskom Središću. Iako smo za ovu utakmicu okupili jedva dvanaest igrača, utakmicu smo dobro otvorili. U igru smo ušli dobro pa tako već u 2. minuti Tomašek Marko izlazi sam pred golmana domaće ekipe ali završni udarac ide pokraj stative. Igramo dobro, opasniji smo po gol domaćina. Poveli smo u dobroj akciji kada Zadravec Jakov odigrava loptu do Gazdek Pavla koji postiže gol za 0-1  u 14. minuti. U 23. minuti igre izvodimo korner iz kojeg ne koristimo priliku za pogodak već domaćin izbija loptu te iz kontre postiže pogodak za 1-1. Dalje smo orijentirani sa našom igrom prema naprijed. Rezultat takve igre je pogodak u 27. minuti za 1-2 u akciji Zadravec Jakova a gol postiže Gazdek Pavlo. Domaćin dolazi do poravnanja rezultata na 2-2 u 29. minuti. Mogli smo u 33. minuti postići pogodak kada je Zadravec Jakov uputio udarac a domaći golman nekako izbacio loptu u korner. Po prikazanome u prvom poluvremenu morali smo postići još po koji gol. U drugi dio igre naša ekipa ulazi sa previše nervoze u igri. Posebno stariji igrači, umjesto da se posvete igri počinju suditi umjesto suca. Tu slabost u našoj igri domaćin kažnjava pogotkom u 46. minuti kada izvode korner iz kojeg postižu pogodak za vodstvo od 3-2. Takva neodgovorna igra naših pojedinaca trajala je petnaestetak minuta. Da bi se opet nekako sabrali što nam donosi novi pogodak  i poravnanje rezultata na 3-3 u 55. minuti kada Tomašek Marko ubacuje loptu pred gol domaćina a Gazdek Pavlo postiže svoj treći pogodak. Vidi se na terenu da naši igrači nisu svi u igri  a to domaćin koristi. Udarac domaćeg igrača naš golman odbija a iz drugog udarca postižu pogodak za 4-3 u 58. minuti i dolaze do pobjede. U drugom dijelu utakmice previše nervoze kod najiskusnijih igrača naše ekipe dovelo je poraza u ovoj utakmici u kojoj nam je domaća ekipa pružila stvarno "kao pravi domaćin" sve uvjete za pobjedu koje mi nismo znali iskoristiti.