NŠ PETICA
1 - 3
Igralište Gornji Mihaljvec
LIMAČI U11

U novoformiranoj ligi kategorije U11 koja se sastoji od deset ekipa (po pet najbolje plasiranih ekipa iz prethodnih skupina A i B) naša ekipa je odigrala 1.kolo u Nedelišću protiv domaćina NŠ Petica.
Iako su naši igrači imali inicijativu tijekom cijele utakmice tek su pred sam kraj utakmice uspjeli izjednačiti i na kraju pobijediti u vrlo napetoj i neizvjesnoj utakmici. U prvom poluvremenu naša ekipa je konstantno vršila pritisak na domaći gol i imali smo kvalitetne prilike za vodstvo koje ne koriste Tizaj,Kolarić i Piknjač. Moramo pohvaliti golmana domaćina NŠ Petica koji je imao izvrsne obrane. Domaćini pred kraj prvog poluvremena koriste jedinu pogrešnu reakciju naše obrane i postižu pogodak za vodstvo 1-0. U drugom poluvremenu naša ekipa više riskira igrajući još otvorenije te zasluženo u drugoj polovici drugog poluvremena izjednačuje Luka Hrastić, dok ekipu dovodi u vodstvo Kevin Jurinić. Domaća ekipa više nije imala snage ni koncentracije te naši igrači vrlo lako dolaze u prilike koje ne koriste Kolarić i Gavez. Pobjedu potvrđuje kapetan Dorian Tizaj trećim pogotkom za našu ekipu. Naši dečki su u ovoj utakmici pokazali da imaju karakter i dosljednost. Iako u nekompletnom sastavu te unatoč nepovoljnom rezultatu nisu odustajali već su igrali vrlo motivirano i koncentrirano do kraja utakmice te na kraju ostvarili zasluženu pobjedu.

Trener : Neven Kreslin , prof.