NŠ ŠTEFANEC/IVANOVEC
1 - 3
Igralište Ivanovec
PREDPOČETNICI

U odgođenom susretu 9.kola prvenstva, nova pobjeda Predpočetnika. Jako dobru igru u Ivanovcu začinili su s tri gola u domaćoj mreži, no prema propuštenim je prilikama moglo biti i više. Utakmicu smo otvorili odlično, golom Luke Krčmara u 1.minuti za 0-1. Nakon toga imamo još nekoliko prilika ali su udarci bili netočni ili preslabi. S druge strane jednu našu pogrešku u obrani domaća momčad iskorištava za 1-1. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu dominiramo kroz igru, stvaramo prilike i uspijevamo preko Tina Horvata(2gola) doći do sigurne i zaslužene pobjede. Domaća je momčad u drugom dijelu bila u potpuno podređenom položaju a zasluge za to idu našim igračima, svima od reda.
 Trener: Tomislav Podgorelec.