2. studenoga 2023., 20:00
1 - 3
NK TRNAVA Goričan
JUNIORI U19

U četvrtak 2.11.2023. Juniori U19 ugostili su NŠ Trnavu u 10. kolu prvenstva. Gosti od početka susreta igraju kvalitetnije i sadržajnije od naše ekipe stoga smo bili više orijentirani na obranu sa rijetkim protuudarima prema golu gostiju. Takva igra skoro nam se isplatila već u 7. minuti kada Taradi Samuel dobro odigrava loptu do Cirkvenčić Florijana koji izlazi pred golmana slijedi  kvalitetan lob udarac ali lopta završava pokraj stative u gol autu. Prvi pokušaj prema golu gostiju nije bio uspješan ali već u 14. minuti Cirkvenčić Vinko kvalitetno degažira loptu a u punom trku Cirkvenčić Florijan postiže pogodak za 1-0. Gosti i dalje igraju dobro što im donosi poravnanje rezultata na 1-1 u 22.minuti kada iz kaznenog udarca postižu pogodak. Ubrzo u 26. minuti gosti dolaze do pogotka za vodstvo od 1-2 nakon naša tri neuspjela  pokušaja izbijanja lopte ispred gola. U 32. minuti imamo slobodan udarac kojeg dobro izvodi Vugrinec Niko ali lopta pogađa prečku. U drugom poluvremenu igra se odvijala više po sredini terena. Naša ekipa u 49. minuti propušta poravnati rezultat nakon "zicera" Juras Noe koji naprosto dodaje loptu golmanu. Gosti nakon izvedenog kornera u 53. minuti dolaze do pogotka za 1-3. Do kraja susreta bilježimo veliku priliku Dodlek Kevina u 77. minuti kada dobro puca ali lopta završava pokraj stative. Na kraju prema prikazanoj igri gosti zasluženo pobjeđuju no po prilikama rezultat je mogao biti u našu korist ali broje se golovi a ne prilike. Previše povrijeđenih igrača u našoj ekipi zahtijeva veliku rotaciju igrača a onda nema kontinuiteta igre kroz utakmicu što nam se stalno iz utakmicu u utakmicu ponavlja a vidljivo je kroz krajnji rezultat svih odigranih utakmica.
Nedostajali : Juras Luka , Toplek Marko , Vrbanec Karlo , Kerovec Deni