4. studenoga 2023., 11:00
4 - 2
NŠ STRAHONINEC-PUŠĆINE-SAVSKA VES
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec

Danas je naša ekipa kategorije U13 igrala derbi utakmicu desetog, pretposljednjeg kola jesenskog dijela nogometne lige. U Držimurec/Strelcu smo ugostili trećeplasiranu ekipu NŠ Strahoninec/Pušćine/S.Ves. Zaslužena pobjeda naših igrača koji su od prve minute kontrolirali igru, stvarali prilike i dominirali cijelu utakmicu. Igrači su odradili sve prema dogovoru, igrali su ozbiljno i motivirano. Možemo biti jako zadovoljni ovom utakmicu te prikazanom igrom naših igrača jer su naši dečki dokazali da kada je najbitnije tada igraju na najvišoj razini. Poveli smo pogotkom Luciana Cvrtnjaka iz kornera. Nakon nekoliko propuštenih prilika naših igrača gosti pomalo sretno izjednačuju na rezultat 1-1 udarcem sa vrha šesnaesterca. Vodstvo povisuje Ian Herman te prvo poluvrijeme završava zasluženim vodstvom naše ekipe 2-1. U drugom poluvremenu našu inicijativu potvrđuje Karlo Bedić pogotkom iz jedanaesterca. Uporni gosti koriste neočekivanu dekoncentraciju naše obrane te smanjuju naše vodstvo na 3-2. Pobjedu naše ekipe potvrđuje Deni Brodarić zgoditkom nakon lijepo odigrane akcije i asistencije našeg kapetana Karla Bedića te utakmica završava rezultatom 4-2. Ostaje nam zadnje kolo jesenskog dijela prvenstva u kojem naši igrači biti ozbiljni i motivirani kao danas i pobjedom potvrditi prvo mjesto u skupini.