NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
4 - 1
Igralište Dunjkovec
JUNIORI U19

U četvrtak Juniori U19 odigrali su posljednje kolo jesenskog djela prvenstva sa NŠ Međimurec/Sloboda u Dunjkovcu te su pretrpjeli novi poraz od 4-1. Na ovoj utakmici okupilo nas se je jedanaest igrača od toga velika većina njih sa ozljedama. U takvom stanju i po teškom terenu za igru za obje ekipe domaćin preuzima igru ali bez neke opasnosti po naš gol. Naši igrači dobro zatvaraju igru i u brzim protokom lopte prema naprijed u par navrata prijetimo domaćem golmanu . Sa takvom  igrom dolazimo do vodstva od 0-1 u 12. minuti igre kada Dodlek Kevin dobro odigrava loptu do Juras Noaha koji preciznim udarcem postiže pogodak. Domaćin dolazi do poravnanja rezultata u 19. minuti i to nakon izvedenog kornera nesmotrenost u našoj obrani i to je 1-1. I dalje u igri ne posustajemo imamo par dobrih odigravanja prema naprijed i par poluprilika. Domačin u 29. minuti ima kazneni udarac za vodstvo od 2-1 nakon zakašnjelog starta našeg obrambenog igrača. Do poluvremena mogli smo i morali postići pogodak jer prilika je bilo a najveća u 43. minuti kada Taradi Samuel od svog šesnaesterca do protivničkog šesnaesterca  sa loptom prolazi domače igrače  i odlično upućuje udarac ali lopta za malo ide preko gola. U nastavku drugog djela igramo ravnopravno do 73. minute kada domaćin dolazi sretno do pogotka za 3-1. Pad snage i koncentracije u igri naše ekipe u 75. minuti domaćin koristi i postiže pogodak za 4-1. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao iako je naša ekipa imala veliku priliku u 85. minuti kada udarac Dodlek Kevina domaći golman sretno izbacuje u korner. Tako smo ovu polusezonu završili porazom.
Nedostajali : Cirkvenčić Florijan 3 žuta, Forgač Luka povreda, Kerovec Deni , Vrbanec Karlo i Toplek Marko ???