19. studenoga 2023., 10:00
NK TRNAVA Goričan
1 - 2
LIMAČI U11

U posljednjem kolu "Lige za prvaka"  jesenskog dijela prvenstva za kategoriju U11  naša ekipa je ostvarila četvrtu pobjedu u nizu te tako nakon vrlo napornog jesenskog dijela osvojila prvo mjesto te je jedina ekipa u kvalitetnoj ligi bez poraza. Iako je utakmica u Goričanu bila vrlo teška i neizvjesna naši igrači su pokazali da imaju izrazito razvijen pobjednički karakter te su nakon vodstva domaćina od 1-0, pokazali zajedništvo, vrlo motivirano i ne po prvi put preokrenuli rezultat. Izjednačili smo pogotkom Leona Kreslina u prvom poluvremenu te poveli pogotkom Iana Hermana u drugom poluvremenu. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao jer je naša ekipa vrlo kompaktno te discipliniranom igrom kontrolirala utakmicu po moramo napomenuti vrlo teškom i blatnjavom terenu te fizički vrlo zahtjevnom. Uvjeti za igranje su unatrag tri-četiri posljednja kola bili sve teži , fizički zahtjevniji i pozitivno je da je kraj jesenskog dijela prvenstva jer su naši igrači kategorije U11 od sredine mjeseca kolovoza do sada odigrali 13 prvenstvenih natjecateljskih utakmica te je razumljivo da je našim dečkima potreban odmor.

Trener : Neven Kreslin , prof.