17. ožujka 2024., 11:15
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
1 - 5
Igralište Pušćine

U nastavku prvenstva u prvom proljetnom kolu naša ekipa U15  gostovala je u Pušćinama. Nakon dobro odrađenih pripremnih utakmicu u ovu prvenstvenu utakmicu ušli smo jako kvalitetno agresivno sa dobrom organizacijom igre preko koje dolazimo u gol prilike. U takvom početku  igre  dolazimo do brzog pogotka kada Piknjač Martin dobro proigrava loptu do Tomašek Marka koji postiže pogodak u drugoj minuti igre za 0-1. Ovaj uvodni presing nastavljamo i dalje te stvaramo pritisak na domaći gol iz kojeg dolazimo i do drugog pogotka i to u sedmoj minuti igre kada Tomašek Marko dijagonalnom loptom upošljava Debelec Domagoja koji šalje loptu u gol za 0-2. U prvom poluvremenu domaća ekipa prisiljena je na  defanzivnu igru sa rijetkim prelascima na našu polovicu terena ali bez opasnosti po naš gol. U prvom poluvremenu propustili smo riješiti utakmicu sa više postignutih pogodaka. U nastavku utakmice igra se preusmjerila između dva kaznena prostora sa više nervoze u igri i čvršćim startovima. Domaćin koristi našu pogrešku te u pedeset i devetoj minuti igre smanjuje rezultat na 1-2. Taj pogodak domaćinu donosi još veći motiv za igru sa većim posjedom lopte na našoj polovici terena. Naša ekipa tu igru domaćina kažnjava sa brzim kontrama. U šezdeset i trećoj minuti  Sovar Gabrijel proigrava loptu do Piknjač Martina koji postiže pogodak za 1-3. Sljedeći pogodak postižemo u šezdeset i osmoj minuti kada Piknjač Martin oduzima loptu domaćinu i postiže pogodak za 1-4. I konačan rezultat od 1-5 u brzoj kontri od strane Vidović Sebastijana koji asistira za Piknjač Martina za njegov treći pogodak u šezdeset i devetoj minuti za zaslužnu pobjedu naše ekipe. Naša ekipa igrala je jako dobro u prvih dvadeset i pet minuta kada je stvorila dobre prilike ali nedostajala je preciznost. Nakon izjednačene igre u drugom djelu u posljednjih desetak minuta radimo brze kontre iz kojih postižemo pogotke. Svim igračima čestitke na pobjedi i prikazanoj igri .
 Nedostajali : Horvat David i Nađ Noa - bolest