NK NAPRIJED Cirkovljan
3 - 1
Igralište NK Naprijed Cirkovljan
JUNIORI U19

Juniori U19 u nastavku prvenstva u prvom kolu proljetnog dijela gostovali su u četvrtak na vrućem terenu u Cirkovljanu. Utakmica je odigrana u noćnom terminu. Utakmicu smo otvorili jako dobro sa brzim pogotkom u petoj minuti igre. Povratnici u naše redove Horvat Patrik i Taradi Matija dobro odigravaju na sredini terena da bi Taradi Matija odlično odigrao loptu do Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak  za 0-1.  Naša igra u prvom poluvremenu bila je dobra. Igralo se disciplinirano tako da domaća ekipa koja ima čak šestoricu igrača koji participiraju i u seniorskoj ekipi ne dolaze baš do izražaja. Jedino su pogodili okvir našeg gola kada smo bili neodlučni na jednoj lopti. U prvom poluvremenu imali smo još dvije izgledne prilike za postizanje pogotka. Sam početak nastavka drugog djela donosi nam veliki nesporazum u odigravanju lopte od strane našeg vratara prema suigraču. Domaćin oduzima loptu i postiže lagani pogodak u četrdeset i sedmoj minuti za 1-1. Domaća se ekipa tim pogotkom podiže u igri te sve više imaju pritisak prema našem golu. Igrala se pedeset i osma minuta kada domaći igrač u našem kaznenom prostoru radi prekršaj nad našim igračem. Sudac ne svira prekršaj nakon čega slijedi kontakt našeg igrača sa domaćim igraćem te sada sudac svira kazneni udarac a iz toga domaćin dolazi do vodstva od 2-1.  Iako domaća ekipa ima pritisak na naš gol naši igrači u sedamdesetoj minuti imaju dobru kontru iz koje naš igrač Cirkvenčić Florijan ulazi u kazneni prostor domaćina gdje ga prekršajem zaustavljaju dva igrača domaće ekipe ali za sudac utakmice ostaje nijem te ne dosuđuje evidentan kazneni udarac u korist naše ekipe. Nakon toga desila nam se velika pogreška u obrani gdje se promašuje čistu lopta i to domaći igrač koristi te lagano postiže pogodak za 3-1 u sedamdeset i petoj minuti igre. U našoj igri  pred kraj drugog dijela utakmice nakon velikih grešaka suca bilo je dosta nervoze, no to ne opravdava postupke kod naše ekipe. Dobivamo dvije javne opomene i crveni karton u sedamdeset i sedmoj minuti igre. Treba napomenuti da je domaćin bio bolji u drugom poluvremenu te je iskoristio je sve naše pa i "poklone" suca te kraju slavio pobjedu od 3-1.
Nedostajali : Dodlek Kevin - Forgač Luka i Taradi Samuel  , svi opravdano