NŠ PRELOG
5 - 3
Igralište NK Mladost Prelog
POČETNICI

U Subotu 30.03. ekipa U9 odigrala je 3. prvenstveno kolo u Prelogu sa ŠN Prelog. Prve dvije utakmice nismo odigrali jer su bile odgođene na zahtjev protivnika. Očito smo još uspavani pa u utakmicu krećemo dosta loše i već nakon desetak minuta imamo zaostatak od 3-0 u korist domaćina. Do poluvremena pokušavamo nešto ali jednostavno nismo bili pravi. Jedino uspijevamo iz jednog kornera zabiti gol i smanjiti na 3-1 a pogodak je postigao Luka Krčmar. Međutim već nakon par minuta primamo ponovo  pogodak iz neshvatljive greške na sredini terena. Rezultat na poluvremenu je 4-1 za domaćina. Odmor iskorištavamo za razgovor te pokušavamo nešto popraviti. Odmah nakon par sekundi krećemo dobro u drugo poluvrijeme i smanjujemo na 4-2,pogodak postiže ponovo danas jedini raspoloženi na terenu Luka Krčmar...Stvaramo dosta prilika ,te iz jedne takve golman protivnika radi indirekt iz kojeg smanjujemo rezultat na 4-3 a pogodak postiže Viktor Švenda. Umjesto da nakon toga dodamo gas mi u završnici utakmice opet radimo kardinalne pogreške od kojih domaćin jednu od tih iskorištava i pobjeđuje nakraju zasluženo rezultatom 5-3. Iako je danas nedostajalo 2-3 igrača iz prvog sastava mišljenja smo da nismo smjeli raditi takve greške na terenu.

Izostali: Vito Mesarić, Aleksandar Fažon, David Držanić, Fran Kosir i Luka Đunđek.