NATJECATELJSKA SEZONA 2023/2024
1. travnja 2024., 10:30
7 - 0
NŠ PETICA

U današnjoj utakmici 12. kola prvenstva ugostili smo ekipu NŠ Petica i u uvjerljivoj igri pobijedili sa 7-0, poluvrijeme 5-0. Od samog početka susreta naša ekipa nametnula je presing igru te je u prvih petnaestak minuta igre postigla četiri pogotka. Već u drugoj minuti dolazimo do vodstva od 1-0 u završnoj akciji Piknjač Martin asistira loptu do Vidović Sebastijana koji postiže pogodak za vodstvo. Igra na jedan gol se nastavlja. Slijede akcije ali i promašaji sve do šeste minute igre kada Zadravec Jakov proigrava loptu do Piknjač Martina koji postiže pogodak za 2-0. Naša igra i dalje se svodi na visokom pritisku na gostujućoj polovici terena tako da su gosti bili prisiljeni igrati defanzivnu igru. Nakon par naših izglednih prilika i promašaja u trinaestoj minuti dolazimo do vodstva od 3-0 kada Piknjač Martin oduzima loptu gostujućem igraču i postiže pogodak. U petnaestoj minuti Tomašek Marko asistira loptu do Debelec Domagoja koji povisuje rezultat na 4-0. Nakon visokog vodstva i kvalitetne igre naša ekipa do poluvremena igra opuštenije. Dobro  se odigravaju lopte između igrača. Stvoreno je par velikih čistih zicera pred golom gostiju. Jedan je posebno  za spomenuti kada u tridesetoj minuti Piknjač Martin puca loptu koja pogađa stativu, drugi puta puca golman odbija i treći puta puca lopta pogađa drugu stativu te na kraju lopta odlazi u gol aut. Potom slijedi naš udarac ali lopta završava u vratnici.  Ipak u trideset i četvrtoj minuti u završnoj akciji Barić Ivano prosljeđuje loptu do Piknjač Martina koji povećava naše vodstvo na 5-0. U nastavku drugog djela naša ekipa i dalje nadmoćna u igri. Dobro se igra po svim linijama te se stvaraju prilike ali bez konkretne završnice. Šesti gol postižemo u četrdeset i sedmoj minuti u akciji Debelec Domagoj asistira loptu do Vidović Sebastijana koji loptu šalje u prvi kut golmana gostiju. Jugozapadni vjetar u drugom poluvremenu je sve više podizao topli zrak tako da su obje ekipe sve teže trčale i djeca su bila  sve više iscrpljena. U posljednjih dvadesetak minuta iskontrolirali smo igru na terenu da bi pobjedu okrunili sa pogotkom u pedeset i osmoj minuti u suradnji Vidović Sebastijana i Barić Ivana za konačni rezultat od  7-0. Sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri i uvjerljivoj pobjedi.

Nedostajali : Obadić Dino,povreda, Nađ Noa i Andročec Vito