NA MEĐIMURJE Čakovec
5 - 1
Igralište SRC Mladost Čakovec
JUNIORI U19

Juniori U19 odigrali su  u četvrtak 14. kolo prvenstva sa domaćinom NA Međimurje. Nakon prošlog kola i dobre igre te pozitivnog rezultata protiv vodeće ekipe prvenstva NŠ Sloge na ovoj utakmici sa drugoplasiranom ekipom prvenstva prvo poluvrijeme odigrali smo više nego dobro. Na samom terenu bili smo kvalitetnija ekipa te smo stvorili par izglednih prilika za postizanje pogotka. Najbolje prilike imali smo u  18.,24., i 30. minuti kada u sva tri navrata Cirkvenčić Florijan izlazi pred golmana domaćih ali u ključnom trenutku brzopletost prije završnog udarca pa prilika odlazi u nepovrat. U 38. minuti nakon kornera Taradi Samuel glavom upućuje udarac pokraj gola. Bilo je još par pokušaja udaraca ali su svi završili pokraj gola. Domaćin je u prvom poluvremenu imao  jedan udarac po naš gol i to 40. minuti ali naš vratar dobro reagira. Nakon jedne napucane lopte domaćina prema naprijed radimo pogrešku u obrani, domaći igrač vrši centaršut na drugu stativu gdje se nalazi domaći igrač sam i lagano postiže pogodak za 1-0 u 42. minuti. Umjesto da imamo barem minimalno vodstvo na poluvrijeme odlazimo sa vodstvom domaćina. U drugo poluvrijeme ulazimo dobro. Iz jedne presječene lopte u 53. minuti Taradi Matija izlazi sam pred gol domaće ekipe ali udarac završava ravno u ruke golmanu. U 57. minuti radimo veliku pogrešku u obrani  koju domaći igrač koristi i postiže pogodak za 2-0. Slijedi pad koncentracije, polako padamo u igri, iscrpljenost igrača dolazi do izražaja tako da domaćin postiže još tri pogotka u roku od 7 minuta za visokih 5-0.  Ipak smo se pod kraj susreta malo pokrenuli i u 80. minuti nakon prekršaja nad Tomašek Markom, slobodan udarac cca 20 metara od gola izvodi Vugrinec Niko i postiže lijepi pogodak za 5-1. I u posljednjoj minuti susreta Cirkvenčić Florijan izlazi sam pred gol domaće ekipe  ali udarac ide pokraj gola. Na kraju svakoj ekipi  pripalo je po poluvrijeme ali realizacija bila je kvalitetnija od strane domaćina za konačnu pobjedu.