7. travnja 2024., 11:15
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
0 - 4
Igralište Miklavec

U 13. kolu prvenstva Pioniri U15 gostovali su u Miklavcu i u uvjerljivoj igri ostvarili pobjedu protiv NŠ Nogometaš 13 sa 0-4 , poluvrijeme 0-2. Od samog početka susreta naša ekipa ušla je u utakmicu pritiskom prema domaćem golu što nam je donijelo i veliku priliku u prvoj minuti igre. Piknjač Martin izlazi sam pred vratara domaćih te upućuje dosta slabi udarac koji vratar odbija u korner kojeg izvodi Tomašek Marko a Cirkvenčić Vinko postiže pogodak za 0-1 u drugoj minuti igre. I dalje igramo sa visokim pritiskom  te tako stvaramo velike prilike za postizanje pogotka. U tim prilikama nalazili su se u tri navrata Piknjač Martin, Cirkvenčić Vinko dva puta, Tomašek Marko i Zadravec Jakov po jednom. ali bez konkretne završnice. Ipak nakon naših propuštenih prilika uspijevamo povećati naše vodstvo na 0-2 u trideset i prvoj minuti kada jednu izbijenu loptu domaćeg igrača prima Baranašić Abel  i preciznim udarcem cca dvadesetak metara od gola postiže euro pogodak. Na poluvrijeme odlazimo sa vodstvom od "samo" dva pogotka razlike. U drugo poluvrijeme ulazimo još odlučniji da postignemo pogodak i riješimo utakmicu. To se nam je i ostvarilo četrdesetoj minuti kada dolazimo do pogotka. Sa krilne pozicije Plantak Roko ubacuje a pogodak postiže Piknjač Martin za 0-3. I dalje imamo punu inicijativu u igri. Igramo organizirano i stvaramo dobre prilike, upućujemo udarce prema domaćem golu ali dosta neprecizno. Ipak u četrdeset i devetoj minuti korner izvodi Zadravec Jakov a pogodak postiže Debelec Domagoj za sigurnih 0-4. U posljednjih dvadesetak minuta igre i dalje je sve pod našom kontrolom. Domaćin je tokom susreta uputio dva udarca prema našem golu. Na današnjoj utakmici svi igrači  pružili su dobru igru iz koje su napravljene lijepe akcije od kojih smo realizirali u svakom poluvremenu po dvije a moglo i moralo je biti još puno više. Sve čestitke igračima na prikazanoj igri i u uvjerljivoj pobjedi.

Trener : Stjepan  Makar

Nedostajali : Horvat David i Andročec Vito