NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 2
Igralište Domašinec
JUNIORI U19

U četvrtak Juniori U19 odigrali su 15. kolo prvenstva u gostima kod NŠ Dinamo/Zelenko na igralištu u Domašincu. U utakmicu smo ušli jako dobro te smo u prvih dvadesetak minuta igre imali veliku inicijativu na polovici domače ekipe. Stvaramo dobre akcije iz kojih proizlaze velike prilike za postizanje pogodaka. Već u 6. minuti bilježimo veliki promašaj Oršuš Davida koji ne uspijeva sa pet metara poentirati nakon povratne lopte od strane Cirkvenčić Florijana. Slijedeću veliku priliku ne realiziramo u 10. minuti nakon akcije Taradi Matije koji asistira za Cirkvenčić Florijana, no Cirkvenčić upućuje udarac u blok. Opet u 16. minuti Cirkvenčić Florijan nakon asistencije Taradi Matije upućuje udarac ravno u vratara domaćina. Inicijativa u igri i dalje je na našoj strani. Veliku priliku imamo u 30. minuti kada Vugrinec Niko upućuje udarac sa nekih šest metara preko gola. U 39. minuti sudac ne dosuđuje kazneni udarac za našu ekipu. Naime nakon našeg kornera u domaćem kaznenom prostoru dva igrača domače ekipe igraju rukom ali kaznenog udarca nema. Ipak konačno dolazimo do vodstva od 0:1 u 41. minuti kada u dobroj suradnji Cirkvenčić Florijan  dodaje loptu do Taradi Matije koji postiže pogodak. U prvom poluvremenu domaćin upućuje tri opasna udarca koji završavaju dva preko gola a jedan dobro brani naš vratar. U nastavku drugog djela domaćin pritišće prema našem golu. U 50. minuti naš igrač u kaznenom prostoru nepotrebno radi prekršaj i to je kazneni udarac za domaću ekipu kojeg pretvaraju u pogodak za 1:1. Domaćin u 51.i u 52. minuti ima velike prilike za pogodak. Jedan udarac završava pokraj gola a jedan dobro brani naš vratar. Nakon akcija domaćina i promašaja slijedi kontra naše ekipe i lijepi prodor Taradi Matije koji dodaje loptu Cirkvenčić Florijanu koji postiže pogodak za 1:2 u 54. minuti. Već u 56. minuti Taradi Samuel se nalazi pred domaćim vratima, upućuje udarac preko gola. U 62. minuti u dva navrata ne koristimo odlične prilike za pogodak. Najprije udarac upućuje Cirkvenčić Florijan kojeg domaći vratar odbija a Zadravec Jakov puca u blok. Do kraja susreta pada koncentracija obiju ekipa u igri. Slijedi nervoznija igra koja u 86. minuti donosi dva crvena kartona nakon međusobnog naguravanja od strane našeg vratara i domaćeg igrača. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe koja je morala biti izražena većom gol razlikom.