3 - 0
NK MEĐIMURJE Čakovec
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
LIMAČI U11

Odlična igra naših igrača kategorije U11 koji su na domaćem terenu nadigrali ekipu NK Međimurje te zasluženo pobijedili rezultatom 3:0. Naši igrači su imali inicijativu tijekom cijele utakmice, pokazali su zajedništvo te se vrlo motivirano nametnuli kvalitetnom protivniku.
Iako smo u prvom poluvremenu propustili nekoliko izglednih prilika ipak smo postigli jedan pogodak  te prvo poluvrijeme završava našim vodstvom. Pobjednik utakmice se nije znao sve do polovine drugog poluvremena kada smo sa još dva pogotka povećali vodstvo te i dalje kontrolirali igru i rezultat do kraja utakmice. Nismo dozvolili gostujućoj ekipi da ugrozi naš gol jer su naši igrači igrali čvrsto u obrani, kompaktno u sredini terena sa brzim kontranapadima prema naprijed.

Trener : Neven Kreslin , prof.