NK TRNAVA Goričan
4 - 1
Igralište Donji Kraljevec
PIONIRI U15

U 15. kolu prvenstva gostovali smo kod vodeće ekipe prvenstva NŠ Trnava iz Goričana. Do sada u proljetnom djelu obje neporažene ekipe pa stoga s pravom je utakmica bila derbi proljetnog dijela prvenstva. U uvodnom dijelu utakmice igrala se ravnopravna igra. Domaćin ima u 7. minuti slobodan udarac cca 25 metara od našeg gola. Slaba reakcija našeg golmana i rezultat je 1:0 za domaću ekipu. Na samom terenu igramo kvalitetno no opet u našoj obrambenoj liniji dolazi velike pogreške u 12. minuti kada domaći igrač iz krilne pozicije upućuje nisku loptu unutar peterca,  naša uža obrana slabo reagira pa tako domaći igrač samo poravnava loptu u gol za povećanje vodstva od 2:0. I dalje smo bolja ekipa na terenu. Konačno i mi imamo zicer pred golom domaćina u 17. minuti nakon odigrane lopte od strane Tomašek Marka, Piknjač Martin sam izlazi pred golmana no slijedi slab udarac i lopta završava u rukama vratara. Ipak u slijedećoj 18. minuti dolazimo do pogotka za 2:1. Nakon par naših udaraca po golu od bloka dolazi lopta do Piknjač Martina koji postiže pogodak. Do poluvremena propustili smo još tri velike prilike. U dva navrata Tomašek Marko i jednom Piknjač Martin ne koriste šanse za postizanje gola. Na poluvrijeme odlazimo vodstvom domaćina. U nastavak drugog djela ulazimo sa još jednom pogreškom našeg igrača i to je 3:1 u 37. minuti. Slijede tri velike prilike naših igrača u 43. minuti Tomašek Marko centrira a Zadravec Jakov glavom šalje loptu preko gola. U 46. minuti sada Zadravec Jakov proigrava loptu do Baranašić Abela koji sa 5 metara iz kosa pogađa vanjski dio mreže. Slijedi zicer udarac Tomašek Marka pokraj gola u 50. minuti . Nakon naših promašaja slijedi kazna. Domaći igrači u 69. minuti imaju kontru te postižu pogodak za konačnu pobjedu od 4:1. Što reći na kraju, Imali smo igru, stvorili smo dobre prilike za postizanje pogodaka ali smo ih i promašivali. Domaćinu smo poklonili sva četiri pogotka i na kraju smo jeftino izgubili utakmicu.
Trener : Stjepan  Makar