5 - 3
NŠ SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

Utorak 23.04. u noćnom terminu Pioniri U15 odigrali su zaostalu prvenstvenu utakmicu 14. kola sa ekipom NŠ Sloga iz  Čakovca. Nakon nedjeljnog nesretnog poraza od vodeće ekipe prvenstva Trnave iz Goričana u ovu utakmicu ušli smo nekako bojažljivo tako da gosti dolaze u ranoj fazi igre do vodstva od 0:1 u 4. minuti nakon slabe reakcije našeg golmana. Taj gol nas budi u igri pa već u 9. minuti dolazimo do poravnanja rezultata na 1:1. Dobra akcija Zadravec Jakova gdje proigrava loptu do Vidović Sebastijana koji postiže pogodak. Već u 11. minuti gosti dolaze do vodstva od 1:2 nakon centaršuta naš igrač slabo reagira što koriste gosti za novo vodstvo. Gosti potom imaju više od igre. Jednom pogađaju prečku dok pak jedan udarac završava preko našeg gola. Nakon gostujućih promašaja slijedi naša brza kontra u kojoj je na ovoj utakmici naš ponajbolji igrač Vidović Sebastijan prekršajem zaustavljen u kaznenom prostoru gostiju. Kazneni udarac sigurno realizira Piknjač Martin za 2:2 u 29.minuti. Već u sljedećoj 30. minuti Tomašek Marko izlazi sam pred golmana gostiju kojeg zaobilazi ali promašuje prazan gol. U sljedećoj 31. minuti gosti izvode korner naš igrač  saginje glavu a lopta završava u golu za 2:3. Ipak u posljednjoj 35. minuti prvoga dijela u dobroj našoj akciji nakon udarca lopta se odbija do Piknjač Martina koji postiže pogodak za 3:3. Na poluvremenu smo se dogovorili da igramo opreznije i sigurnije u fazi obrane te da probamo preuzeti igru na sredini terena. Tako smo i počeli te već u 37. minuti Tomašek Marko ide sam pred golmana gostiju ali je neprecizan. U sljedećem napadu u 38. minuti Piknjač Martin puca unutar kaznenog prostora a lopta završava preko gola. Ipak u 40. minuti imamo korner kojeg izvodi Zadravec Jakov a loptu glavom posprema u gol Cirkvenčić Vinko za 4:3. U 42. minuti Barić Ivano pogađa prečku. Igramo dobro, redaju se naše akcije. Novu priliku za pogodak propušta Cirkvenčić Vinko koji udarac upućuje preko gola. U 62. i 63.minuti Gazdek Pavlo nalazi se u izglednim prilikama ali bez konkretne završnice. U 68. minuti Piknjač Martin pogađa prečku. Ipak u 69. minuti Barić Ivano odigrava loptu do Plantak Roka koji postiže pogodak za konačnih 5:3. U prvom poluvremenu gosti bolji ali nisu iskoristili svoje prilike. U drugom poluvremenu cijela naša ekipa igrala je preporođeno. Bili smo sigurni u igri od našeg vratara do zadnje i vezne linije pa do samog napada što je na kraju donijelo i zasluženu našu pobjedu. Utakmica je odigrana po skliskom terenu uz slabu kišu. Na kraju sve čestitke našim igračima.
Trener : Stjepan Makar