NŠ PETICA
5 - 4
Igralište Macinec
JUNIORI U19

U četvrtak su Juniori U19 odigrali  prvenstvenu utakmicu 17. kola u Trnovcu sa NŠ Petica. U prvom poluvremenu u ravnopravnoj igri obje ekipe bile su vrlo efikasne. Naša ekipa dolazi u vodstvo već u 2. minuti kada je prekršajem zaustavljen Cirkvenčić Florijan a slobodan udarac sa nekih 18 metara izvodi Vugrinec Niko i postiže pogodak za 0:1. Naše vodstvo kratko traje jer domaćin poravnava rezultat u 4. minuti  udarcem sa ruba kaznenog prostora. Slijedi novo naše vodstvo u 10. minuti. Taradi Matija prolazi po boku i odigrava povratnu loptu koju Gazdek Petar šalje u gol  za 1:2. Domaćin dolazi do poravnanja rezultata u 14. minuti kada nakon centaršuta pogodak postižu glavom za 2:2. Igrala se 19. minuta kada opet dolazimo do pogotka. Taradi Matija driblingom se rješava domaćih igrača te odigrava loptu do Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak za 2:3. Već u sljedećoj 20. minuti domaćin poravnava rezultat na 3:3 nakon udarca sa desetak metara od našeg gola. Slijedi igra bez nekih prilika sa obije strane sve do 44. minute kada je u kaznenom prostoru domaćina prekršajem zaustavljen Juras Noah a siguran realizator bio je Horvat Patrik za 3:4. Početak drugog poluvremena donosi nam zicer pred golom domaćina kojeg promašuje Vugrinec Niko u 46. minuti. Slijedi igra po sredini terena gdje dolazi do nepotrebne nervoze obiju ekipa stoga sudac kažnjava igrače opomenama. Od 58. minute domaćin igra sa igračem manje zbog nesportskog ponašanja isključen je domaći igrač. Brojčanu prednost igrača ne koristimo jer igramo nervozno i nismo aktivni u igri stoga se redaju greške jedna za drugom.  Domaćin dolazi do pogotka za 4:4 kada promašujemo loptu pred svojim golom u 69. minuti. U 72. minuti Cirkvenčić Florijan promašuje zicer kada izlazi sam pred domaćeg golmana. Nervoza u igri naše ekipe, nepovezano igra gdje se  domaća ekipa bolje snalazi te nakon bočnog ubačaja postiže pogodak za preokret rezultata i vodstvo od 5:4 u 82. minuti. Pet opomenutih igrača, nepotrebna nervoza i na kraju gubimo utakmicu iako smo imali sve u svojim  nogama.
Nedostajali : Juras Luka , Oršuš David , Dodlek Kevin - Toplek Stjepan
Trener : Stjepan  Makar