3 - 1
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U 16. kolu prvenstva ugostili smo NŠ Sv. Juraj na Bregu. Nakon početnog djela prvi imamo udarac po golu gostiju u 5. minuti kada Tomašek Marko upućuje udarac koji završava preko gola. Da bi u 9.  minuti Žvorc Noa isto uputio udarac iznad gola. Nakon toga u sljedećoj 10. minuti udarac upućuje Horvat David koji također završava iznad gola gostiju. Nakon ispucane lopte od strane našeg vratara Dominić Tea, Tomašek Marko izlazi sam pred vratara gostiju i postiže pogodak za 1:0 u 17. minuti. Igra se više na polovici gostiju ali previše kompliciramo u završnici akcija. Igrala se 32. minuta kada smo napravili jednu lijepu akciju po boku stoga u povratnoj lopti Horvat Vito proigrava do Piknjač Martina koji postiže pogodak za 2:0. U 34. minuti Žvorc Noa se nalazi u dobroj poziciji ali lopta završava iznad gola. U drugom poluvremenu gosti preuzimaju igru te imaju par pokušaja udaraca prema našem golu ali bez konkretne završnice po naš gol. U 56. minuti gosti dolaze do kaznenog udarca nakon duel igre Cirkvenčić Vinka i protivničkog igrača koji pada u kaznenom prostoru. Naš vratar Dominić Teo odlično reagira i brani kazneni udarac. U 58. minuti 2:1 nakon ubačaja sa na koji naš golman slabo reagira. Taj pogodak nas je malo probudio. Igru smo prebacili na polovicu gostiju. U 65. minuti  Tomašek Marko proigrava loptu do Gazdek Pavla koji postiže pogodak za konačnih 3:1. Na kraju zasluženo dolazimo do nove pobjede. Našoj ekipi pripalo je prvo poluvrijeme uz dva postignuta pogotka. Drugo poluvrijeme igra pripada gostima ali bez nekih većih opasnosti po naš gol. Na kraju zaslužena pobjeda naše ekipe.
Trener : Stjepan Makar