7 - 2
NŠ PRELOG
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U četvrtak su Juniori U19 odigrali prvenstvenu utakmicu 18. kola sa NŠ Prelog. Utakmica je odigrana u noćnom terminu po hladnom i kišovitom vremenu. Sam početak susreta donio nam je brzo vodstvo i to već u 2. minuti igre gdje dolazimo do kornera. Horvat Patrik izveo je korner i lopta dolazi do Taradi Samuela  koji istu odigrava do Gazdek Petra i to je 1:0. Igra se odigrava po sredini terena sve do 13. minute kada vršimo brzu kontru preko Cirkvenčić Florijana koji prosljeđuje loptu do Horvat Patrika i to je 2:0. Nakon našeg vodstva preuzimamo igru. Igrala se 15. minuta kada izgledna prilika Juras Noaha završava tik iznad prečke. U 21. minuti u prilici se nalazi Gazdek Petar ali vratar gostiju loptu odbija u korner. U 24. minuti odličan udarac upućuje Taradi Matija ali lopta završava iznad prečke. U 36.minuti Tomašek Marko odigrava loptu do Taradi Matije koji postiže pogodak za 3:0 . Samo dvije minute poslije Cirkvenčić Florijan oduzima loptu gostima i u solo akciji postiže pogodak u 38. minuti za 4:0. Nakon kornera gostiju u 45. minuti imaju kazneni udarac iz kojeg smanjuju naše vodstvo na 4:1. U drugom poluvremenu već u 49. minuti dolazimo do pogotka i povećanja rezultata na 5:1 kada Taradi Matija vrši brzi prodor po boku te odigrava loptu do Cirkvenčić Florijana koji poentira. Slijedi u 50. minuti brzi prodor Taradi Matije ali lopta završava na vanjskom djelu mreže. U slijedećoj 51. minuti zicer promašuje Cirkvenčić Florijan koji loptu upućuje ravno u vratara. U 55. minuti dolazimo do novog pogotka. I ovaj puta vrlo raspoloženi Taradi Matija odigrava povratnu loptu a Gazdek Petar postiže pogodak za 6:1. U 60. minuti Horvat Patrik u brzoj kontri proigrava loptu do Taradi Matije koji povećava naše vodstvo na 7:1. Igrala se 62. minuta u prilici se našao se Vugrinec Niko no bez dobre završnice.  Ipak gosti uspijevaju u kontri smanjiti naše vodstvo na 7:2 u 65. minuti. Već u sljedećem našem napadu u izglednoj prilici našao se Horvat Patrik u 66. minuti kada lopta završava pokraj stative. Do kraja susreta igra se svodila po sredini terena bez nekih prilika sa obije strane te se čekao kraj susreta jer je kiša sve više padala i bilo je sve hladnije. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe. Sve čestitke igračima na igri.
Nedostajali : Toplek Stjepan  c.k. - Jančec Niko - Oršuš David - Juras Luka - Dodlek Kevin
Trener : Stjepan Makar