NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
2 - 2
Igralište Podturen
JUNIORI U19

U četvrtak Juniori U19 gostovali su u 19. kolu prvenstva kod NŠ Nogometaš 13. Od samog početka susreta nametnuli smo kvalitetnu igru iz koje već u 6. minuti prodor vrši Taradi Matija i upućuje udarac koji završava iznad prečke. U 11. minuti opet Taradi Matije u šansi pred golmanom domaćih ali udarac golman dobro brani. Ipak nadmoćnost u igri naše ekipe dolazimo do pogotka u 17.minuti kada Taradi Matija krade loptu domaćinu i udarcem pod prečku postiže pogodak za 0:1. U  24. minuti Cirkvenčić Florijan ima zicer  pred golom domaćina no lopta se od bloka odbija u korner. Domaćin prvi puta radi kontru u 27. minuti ali udarac uspijevamo blokirat i lopta     završava u korneru. U 36. minuti nepotrebno odigravamo poprečnu loptu koju domaći igrač presječe i izlazi pred našeg vratara te postiže pogodak za 1:1. U posljednjoj minuti prvog djela Juras Noah propušta realizirati pogrešku domaćeg vratara. U nastavku već u 48. minuti Cirkvenčić Florijan ne koristi zicer pred golom domaćina.  Slijedi dobar udarac Taradi Matije u 50. minuti ali ravno u golmana. U 51. minuti iz jedne kontre domaćini dolaze do pogotka za 2:1. Slijedi još veći pritisak naše ekipe na gol domaćina. U 55. minuti  Taradi Matija upućuje odličan udarac ali domaći vratar opet je nesavladiv. Nakon bočnog centaršuta u kazni prostor domaćina Gazdek Petar upućuje glavom udarac ali opet domaći golman je nesavladiv u 56. minuti. Igrala se 58. minuti kada u dva navrata ne postižemo pogodak. Najprije zicer ima Jančec Niko a potom Taradi Matija.  Konačno dolazimo do pogotka u 60. minuti kada Taradi Matija izvodi korner a pogodak glavom postiže Vugrinec Niko za 2:2. Do kraja utakmice obje ekipe ne koriste izrazite prilike za pogotke pa stoga na kraju utakmice svakome po bod.