NATJECATELJSKA SEZONA 2023/2024
12. svibnja 2024., 11:15
4 - 0
NK RUDAR Mursko Središće

U 18. kolu prvenstava u derbi kolu sastale su se dvije dobre ekipe koje po kvaliteti pripadaju vrhu pionirske lige. Od samog početka susreta naša ekipa nametnula je napadačku igru iz koje prvi dolazimo do gol prilike i to u 6. minuti kada Piknjač Martin izlazi sam pred golmana gostiju ali lopta ide ravno u ruke vratara. U takvoj igri slijedi niz prilika u kojima se u razmaku od 10. minute pa do kraja poluvremena Piknjač Martin mogao proslaviti, no sve te prilike isti nije iskoristio pa je stoga poluvrijeme završilo 0:0. Gosti u prvom djelu nisu uputili niti jedan udarac prema našem golu. U nastavku drugog djela konačno dolazimo do brzog vodstva od 1:0 i to u 38. minuti kada Horvat David proigrava loptu do Piknjač Martina koji "konačno" postiže pogodak. Igrala se 40. minuta nakon bočnog ubačaja Piknjač Martin opet se nalazi u mat poziciji ali udarac glavom lopta završava pokraj gola. Do drugog pogotka dolazimo u 44. minuti. Piknjač Martin odigrava povratnu loptu na koju dobro reagira Horvat David i to je 2:0. Piknjač Marin ima još jedan zicer u 46. minuti no opet lopta završava pokraj stative. U istoj minuti gosti po prvi puta u kontri imaju zicer ali naš vratar dobro reagira. Tomašek Marko u brzoj tranziciji igre u 48. minuti izlazi sam pred vratara ali lopta završava na stativi. Juras Maksim asistira do  Vidović Sebastijana koji pogađa za 3:0 u 55. minuti. Igrala se 62. minuta kada radimo dobru akciju iz koje Piknjač Martin izlazi sam pred  golmana ali nema realizacije. Repriza akcije se dogodila i u 67. minuti za Tomašek Marka, no opet lopta završava u rukama golmana. Ipak u 70. minuti igre dolazimo do pogotka kada u akciji Horvat Vito asistira loptu do Piknjač Martina koji iz drugog pokušaja postiže pogodak za 4:0 i potpuno zasluženoj pobjedi u derbiju kola. Sve čestitke igračima na prikazanoj igri i ostvarenoj zasluženoj pobjedi.