18. svibnja 2024., 11:00
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
1 - 0
Igralište Strahoninec

Vrlo uzbudljiva i dinamična utakmica sa dvije podjednake ekipe koje su žarko željele pobjedu .
Utakmica u kojoj naši igrači, kada se sumira broj vrlo izglednih ali (opet) propuštenih prilika te krajnji rezultat utakmice mogu slobodno biti vrlo razočarani. Iako je pristup utakmici naše ekipe bio dobar moramo pohvaliti domaće igrače koji su igrali kao da se oni bore za titulu prvaka lige a ne naša ekipa koja bi pobjedom na utakmici napravila veliki korak prema tom cilju. Domaća ekipa je odlično pokrivala našeg najboljeg igrača kapetana Bedića. Ponekad su ga čak duplirali sa dva igrača no nažalost ostatak naše ekipe nije znao iskoristit višak igrača u završnici napada. Sudac je dozvoljavao grublju igru što je više definitivno odgovaralo fizički moćnijoj domaćoj ekipi. U prvom poluvremenu imamo tri vrlo  izgledne prilike kada ne uspijevamo poentirati unutar domaćeg kaznenog prostora, konkretnije sa 4 -5 metara od protivničkog gola. Domaćini već nakon nekoliko minuta skoro pa kažnjavaju naše promašaje prijete kontranapad ali nas spašava stativa. U drugom poluvremenu igra se većinom na sredini terena. Domaćini se više orijentiraju na kontranapade te nakon niza loših reakcija i velike gužve u našem kaznenom prostoru postižu jedini pogodak na utakmici. Iako smo nakon primljenog pogotka još više napadali nije bilo raspoloženih igrača. Domaći golman je sjajno obranio pokušaje Cvrtnjaka i  Tizaja. Još su dvije utakmice pred našom ekipom. Da bi naši dečki osvojili prvo mjesto, postali prvaci lige moraju ostvariti dvije pobjede.
Sudeći po velikom, rijetko viđenom veselju i slavlju domaće ekipe nakon pobjede za očekivati je da će predstojeće utakmice biti vrlo zahtjevne. Naši se igrači moraju dobro pripremiti te koncentrirano odigrati utakmicu već u četvrtak u 18,30 u Podturnu protiv Nogometaša 13 .