16. svibnja 2024., 20:00
5 - 0
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
JUNIORI U19

U četvrtak u noćnom terminu odigrali smo prvenstvenu utakmicu 20. kola sa NŠ Sveti Juraj na bregu. U prvih petnaest minuta igra je bila ravnopravna s time da je naša ekipa imala jednu polupriliku ali sa slabim završnim udarcem. U 15. minuti nakon naše brze kontre dolazimo do vodstva od 1:0 kada Vugrinec Niko odigrava povratnu loptu a Cirkvenčić Florijan postiže pogodak.  Igra je i dalje ravnopravna bez nekih većih opasnosti pred oba gola. Ipak  u 38. minuti nakon dobre naše akcije dolazimo do vodstva od 2:0 nakon asistencije Cirkvenčić Florijana, Taradi Matija preciznim udarcem pogađa malu mrežicu. Poluvrijeme završavamo našim zasluženim vodstvom. Početak drugog poluvremena donosi nam brzi pogodak u 48. minuti za 3:0. Pogodak postiže Juras Noah na asistenciju Taradi Matije. Gosti padaju u igri što naša ekipa kažnjava pogotkom u 50. minuti nakon brze akcije Horvat Patrik proigrava loptu do Taradi Matije koji postiže pogodak za 4:0. Do kraja susreta gosti su imali dvije dobre prilike ali naša obrana dobro je otklonila opasnost pred našim golom. Naša ekipa igra organizirano te smo napravili par dobrih prilika pred golom gostiju ali bez konkretne završnice. Ipak u 80. minuti dolazimo do povećanja našeg vodstva. Pogodak postiže Vugrinec Niko na asistenciju Juras Noah za konačnih 5:0. Na današnjoj utakmici  realizacija nam je bila jako dobra. Igračima obiju ekipa pohvale za dobru igru u teškim kišnim uvjetima za igru. Našoj ekipi čestitke na potpuno zasluženoj pobjedi.