26. svibnja 2024., 10:00
NŠ ŠTEFANEC/IVANOVEC
0 - 15
Igralište Ivanovec

Ove nedjelje Pioniri U15 odigrali su posljednju prvenstvenu utakmicu sezone 2023/24  i to u Ivanovcu sa NŠ Ivanovec/Štefanec. Dvostruki zadatak za naše igrače na ovoj utakmici bio je da pobjedom osvojimo drugo mjesto na tablici te da eventualno promoviramo i najboljeg strijelca iz ekipe. Od samog početka susreta vidjelo se da je naša ekipa puno bolja u svim elementima igre. Uz pristup prema igri, organizacija igre te stvaranju prilika pred golom domaćina. Našoj je ekipi pripalo sigurno osamdeset posto posjeda lopte u igri. Stvarali su se napadi za napadom. Igralo se raznovrsno od početka susreta i do željenog vodstva od 0:1  dolazimo već u 6. minuti, a strijelac je bio Žvorc Noa. Ovim pogotkom dobili smo još veću sigurnost u igri. Redaju se poluprilike i prilike sve do 12. minute kada dolazimo do vodstva od 0:2, a strijelac ovoga puta je bio Tomašek Marko. Slijedio je sljedeći zadatak da proradi najbolji strijelac lige Piknjač Martin koji postiže svoj prvi pogodak u 19. minuti za 0:3. Slijedi period gdje se naprosto ispromašujemo da bi do novog pogodka došli u 28. minuti za 0:4, strijelac Tomašek Marko. Do poluvremena raspucao se Piknjač Martin sa svoja tri pogotka i to u 31.,33. i 35. minuti za vodstvo od 0:7.  Na poluvremenu radimo izmjene i zahvaljujemo se igračima 2008 godišta koji su nastupali i pomogli ekipi da ostvari ovaj odličan rezultat. U nastavku drugog djela Piknjač Marin postiže pogodak i dolazi do najboljeg epiteta najboljeg strijelca lige  za 0:8 u 40. minuti. Do kraja susreta u našoj nadmoćnoj igri postižemo još 7 pogodaka i to u 43. minuti za 0:9 strijelac Horvat Vito. Već u 50. minuti za 0:10  strijelac Piknjač Martin. Tri minute kasnije u 53. minuti za 0:11 strijelac Debelec Domagoj. Gazdek Pavlo postiže pogodak za 0:12 u 54. minuti. Piknjač Martin realizira kaznerni udarac u 58. minuti za 0:13. U 60. minuti za 0:14 pogodak postiže Debelec Domagoj te za konačani rezultat od 0:15 u 63. minuti gol postiže Horvat Vito. Na kraju sve čestitke svim igračima koji su igrali tokom cijele sezone. Igračima 2008. godište koji su pomogli u sazrijevanju mlađih igraća. Roditeljima koji su tokom prvenstva bodrili svoju djecu. Upravi NŠO Mala Subotica i NK Dinamo Palovec na dobrim  uvjetima za rad . Svima hvala i Svi ste zaslužni za ovaj uspjeh .