30. svibnja 2024., 20:00
7 - 2
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
JUNIORI U19

U četvrtak su Juniori U19 u 22. kolu prvenstva ugostili NŠ Međimurec/Slobodu. Od samog početka susreta naša ekipa krenula je sa visokim pritiskom koji nam donosi dva brza pogotka. Već u 5. minuti Horvat Patrik oduzima loptu protivniku i rutinski postiže pogodak za 1:0. Slijedi i dalje pritisak naše ekipe na gostujući gol. Gosti prvi puta prelaze na našu polovicu terena u 8. minuti igre kada im Horvat Patrik presječe loptu i odigrava do Cirkvenčić Florijana koji koristi svoju brzinu i postiže pogodak za 2:0. Do 29. minute igre igrali smo na polovici gostiju. Redale su se akcije iz kojih smo morali postići još po koji pogodak za uvjerljivije vodstvo. U 29. minuti radimo veliku pogrešku kada naš igrač sa boka daje loptu u sredinu. Gosti koriste grešku i postižu pogodak za 2:1. Sada gosti preuzimaju igru. Opasniji su prema našem golu i u 34. minuti dolaze do poravnanja rezultata na 2:2. U nastavku drugog poluvremena opet smo krenuli jako dobro. Imamo inicijativu te se igra raznovrsno. U 55. minuti dolazimo do vodstva od 3:2 u akciji Taradi Matija asistira loptu do Horvat Patrika koji postiže pogodak. Bolja igra naše ekipe se nastavlja. Taradi Matija iz dobre akcije dodaje loptu do Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak za 4:2 u 65 minuti. Igrala se 73. minuta kada jedan naš centaršut gostujući igrač igra rukom u kaznenom prostoru i to je kazneni udarac za našu ekipu. Izvođač je Cirkvenčić Florijan koji upućuje udarac ali gostujući golman brani no lopta dolazi do Horvat Patrika koji sa 16 metara pogađa za 5:2. Slijedi novi pogodak naše ekipe i to u 81. minuti. Asistencija Jančeca za  Cirkvenčić Florijana i to je povećanje vodstva od 6:2. I u samoj završnici utakmice Horvat Patrik proigrava loptu do Cirkvenčić Florijana koji postiže pogodak za konačnih 7:2u 89. minuti. U drugom poluvremenu naša ekipa prikazala je jednostavnu i najbolju igru iz koje je  Cirkvenčić Florijan postigao četiri pogotka a pridružio mu se Horvat Patrik sa svoja tri. Sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri i uvjerljivoj pobjedi.