3 - 2
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
IGRALIŠTE NK CROATIA Orehovica
LIMAČI U11

Odlična igra naših igrača kategorije U11 koji su na domaćem terenu u Orehovici  pobijedili ekipu NŠ Strahoninec/Pušćine/S.Ves rezultatom 3:2. Tom pobjedom naša je ekipa u pretposljednjem kolu prvenstva potvrdila osvojeno 3. mjesto vrlo jake i zahtjevne lige NSM-a. Naši igrači su imali inicijativu i dominirali su  tijekom cijele utakmice posebno u prvom poluvremenu kada su gostujući igrači svega nekoliko puta uspjeli razigravati na našoj polovici igrališta. Tijekom prvog poluvremena propuštamo nekoliko izglednih prilika ali postižemo dva efektna pogotka nakon kvalitetno odigranih akcija. U nizu slučajnih okolnosti gosti su uspjeli smanjiti rezultat iz poklonjenog kaznenog udarca. Iako je sudac dozvoljavao vrlo oštru igru naši igrači su bili koncentriraniji i mirniji od gostujućih igrača te su pokazali zajedništvo i vrlo se motivirano suprostavili protivniku. Naši dečki su igrali vrlo čvrsto u obrani te kompaktno u sredini terena.
U drugom poluvremenu također kontroliramo igru, dominiramo, igramo vrlo visoki presing na protivnički gol te unatoč tome što smo puno igrača mijenjali i rotirali na različitim pozicijama naročito u drugom poluvremenu ipak postižemo treći gol na utakmice te i dalje stvaramo vrlo izgledne prilike . Šteta što naši igrači nisu konstantno tijekom utakmice na višoj razini koncentracije u fazi realizacije. Pred kraj utakmice iz brzog kontranapada gosti postižu svoj drugi gol na utakmici koji nije utjecao na zasluženu pobjedu naše ekipe. Već u nedjelju igramo posljednju utakmicu prvenstva u Čakovcu sa ekipom NA Međimurje.

Trener : Neven Kreslin , prof.