NK TRNAVA Goričan
6 - 5
Igralište Goričan
JUNIORI U19

U srijedu su Juniori U19 odigrali zaostalu utakmicu 21. kola i time završili ovu sezonu 2023/24 . Domaćin je utakmicu otvorio sa dva lagana pogotka i to u 5. i 7. minuti igre za 2:0. U prvih 25  minuta igre domaćin igra kvalitetnije. U 21. minuti već je 3:0. Iako smo u tom djelu igre bili orijentirani najviše na obranu ipak smo imali par dobrih kontranapada iz kojih imamo najveću priliku u 26. minuti Cirkvenčić Florijana. Kao da smo se probudili u ovoj akciji. U 31. minuti  iz brze kontre na odigranu loptu od Tomašek Marka, Taradi Matija bijegom punih pedesetak metara rutinski postiže pogodak za 3:1. Sliedi 38. minuta kada Vugrinec Niko vrši ubačaj pred gol domaćina za Gazdek Petara no domaći golman je uspješniji.  Već u 39. minuti domaći igrači zapucali su zicer. Domaćin u 44. minuti dolazi do pogotka iz slobodnog udarca za 4:1 što je bio i rezultat poluvremena . U nastavak krećemo zicerom u 46. minuti kada se pred domaćim golmanom našao Cirkvenčić Florijan ali bez realizacije. Ipak u 50. minuti dolazimo do smanjenja rezultata na 4:2 kada u kaznenom prostoru domaći igrač igra rukom. Kazneni udarac uspješno izvodi Horvat Patrik . U 52.minuti Trnava dolazi opet do jeftinog pogotka za vodstvo od 5:2. Vugrinec Niko odličnim udarcem pogađa prečku u 53. minuti da bi domaćin iz kontre došao do vodstva od 6:2 u 55. minuti. Iako smo od samog početka drugog poluvremena bili bolja ekipa na terenu, rezultat je išao u korist Trnave. U 56. minuti  Taradi Matija postiže pogodak za 6:3. Igrala se 73. minuta u akciji Cirkvenčić Florijan odigrava loptu do Tomašek Marka koji postiže pogodak za 6:4. Slijedi zicer Taradi Matije koji loptu šalje preko gola u 75 minuti . Imamo igru, stvaramo prilike no nikako da postignemo pogodak. Ipak u 84. minuti slobodan udarac izvodi Horvat Patrik a Taradi Matija skreće loptu u suprotni kut za 6: 5 . U posljednjih 6 minuta igre imali smo tri velike prilike za potpuni preokret rezultata ali falila nam je ovaj puta sreća koja je otišla na stranu domaćina. Za ovu utakmicu nismo od tri vratara imali niti jednog tako da je na vratima bio igrač Zadravec Jakov.
Nedostajali: Cirkvenčuć Vinko - Toplek Stjepan - Juras Luka - Dodlek Kevin - Oršuš David - Taradi Samuel  radio - Jančec Niko povreda ruke (gips)