1 - 1
NK MEĐIMURJE Čakovec
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
KADETI U17

U Ponedjeljak 02.09.2024. U-17 kadeti, godište 2008/09/10. odigrali su prvenstvenu utakmicu prvog kola sa NK Međimurje.Gosti imaju prvi napad prema našem golu , loptu prima naš vratar Cirkvenčić  Vinko koji ispucava loptu na gostujuću polovicu terena , u punom trku Tomašek Marko bježi sa loptom i postiže pogodak za 1-0 u prvoj minuti igre. Taj pogodak nas diže , tako da je igra na terenu bila ravnopravna . Bilo je poluprilika sa obije strane ali obrane su dobro odradile defanzivni dio igre. Takva igra se odigravala do 32 minute kada gosti rade prodor po desnom krilu i na povratnu loptu postižu pogodak za 1-1. Do poluvremena imali smo u dva navrata čiste prilike za postizanje pogodka, ali smo slabo reagirali prema lopti. U drugom poluvremenu igra se čvrsto na svaku loptu , gosti sa nešto više posjeda lopte , tako su u tri navrata imali udarce prema našem golu, ali na vrijeme smo radili blok .Na kraju u odličnoj igri svakoj ekipi je pripao po bod,iako po čistim prilikama imali smo ih više , zaslužili smo pobjedu. Sve čestitke svim igračima na prikazanoj kvalitetnoj igri .

Trener: Stjepan Makar