NŠ ŠTEFANEC/IVANOVEC
0 - 11
Igralište Ivanovec
PIONIRI U15

U prvom kolu prvenstva nove sezone 2024/25  naša nova ekipa kategorije U15  gostovala je u Ivanovcu. Sam početak susreta domačin  u 3. minuti igre upućuje udarac a lopta završava na stativi. Postepeno se usklađujemo u igri i već u 6. minuti do zicera Piknjač Martin ali bez gola. Slijedi nova prilika naše ekipe u 10. minuti kada Sovar Gabrijel upučuje loptu pokraj gola. Bolju igru okrunili smo pogotkom u 14. minuti kada Sovar Gabrijel asistira za Piknjač Martina koji postiže pogodak za 0:1. Do povećanja vodstva dolazimo u 24. minuti, sada je asistent Piknjač Martin a pogodak postiže Barić Ivano za 0:2. Na 0:3 dolazimo u 28. minuti u akciji Horvat Vito a pogodak postiže Piknjač Martin. Sljedi promašaj lijepe šanse Sovar Gabrijela u 28. minuti. U 31. minuti pogotkom Piknjač Martina na asistenciju Horvat Vito za 0:4. I u poslijednjoj minuti prvog djela dolazimo do vodstva  za 0:5, u akciji Piknjač Martin a pogodak postiže Juras Maksim. U nastavku drugog djela do 45. minute domaća ekipa pruža neki otpor u igri a dalje igra samo naša ekipa. U 45. minuti Barić Ivano asistira a Piknjač Martin postiže pogodak za 0:6. U 48. minuti novi pogodak naše ekipe u akciji Piknjač Martin a pogodak postiže Sovar Gabrijel za 0:7. Horvat Vito postiže pogodak u 54. minuti za 0:8 na asistenciju Piknjač Martina. Piknjač Martin je asistent pogotka kojeg postiže Plaftak Marin u 58. minuti za 0:9. Barić Ivano se upisuje u strijelce u 60. minuti na asistenciju Gregorinčić Noah za 0:10. I posljednji pogodak na današnjoj utakmici postiže kapetan ekipe Horvat Vito u 64. minuti na asistenciju Piknjač Martina za 0:11. Na kraju treba pohvaliti cijelu ekipu na prikazanoj igri iz koje je došla visoka pobjeda . Cilj i zadatak na ovoj utakmici bio je uskladiti  i uvesti mlađe igrače u igru što smo i dobro odradili. Postigli smo skoro pola tuceta i propustili još toliko prigoda. Čestitke svim igračima .
Trener : Stjepan Makar