3 - 4
NŠ SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

Na otvaranju sezone Limača, naša je momčad u čudesnom preokretu poražena na domaćem terenu protiv Sloge. Odigrali smo dva dijametralno suprotna poluvremena i to nas je koštalo pobjede. Prvo smo poluvrijeme odigrali u jako visokom intenzitetu, postigli tri gola te stvorili pregršt prilika kojima smo mogli do vrha napuniti mrežu gostiju. U drugom pak dijelu kao da je neka druga momčad izašla na teren. Nesvjesno povlačenje pred svoj gol, nesigurnost i zbunjenost u fazi obrane, te brzopletost i nepreciznost u trenutcima kad smo bili u posjedu lopte. Poluvrijeme je završilo rezultatom 3-0, golovima Karla Gaveza, Borne Vibovića i Karla Žvorca. U drugom dijelu pad ekipe koji rezultira sa četiri gola u mreži naših vratara, te šokantan poraz za veliko veselje u gostujućim redovima te neizmjernu tugu u redovima naših igrača. No, to su sve čari sporta i nogometa, utakmica ima još puno, u kojima će biti prilike da se popravi dojam.

Trener: Tomislav Podgorelec