NK NAPRIJED Cirkovljan
4 - 0
Igralište NK Naprijed Cirkovljan
POČETNICI U8

Ove nedelje kategorija U8 odigrala je prvo prvenstveno kolo i to u gostima kod ekipe Naprijed Cirkovljan!

U utakmicu smo ušli odlično i stvorili 2-3 mrtve šanse ,koje nažalost promašujemo i bivamo kažnjeni  od protivnika koji nam zabija gol za vodstvo.Rezultat se do poluvremena nije mjenjao i na poluvremenu gubimo 1-0.Drugo poluvrijeme otvaramo također sa dvije dobre šanse ,u jednoj gađamo prećku ,u drugoj se lopta kotrlja po crti ali ne uspjevamo zabiti gol.Protivnik je opet kaznio našu grešku te nakon malo nespretne reakcije golmana gubimo 2-0!Do kraja utakmice nespretno smo sebi zabili još autogol ,i protivnik je dodao još jedan gol, te je krajni rezultat 4-0 za protivnika!

Napredak u igri je vidljiv ,trebamo samo dalje raditi i učiti i rezultat će doći!

Trener: Dejan Tkalec